Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokinių plakatų antikorupcijos tema paroda “Būk sąžiningas”
 
 

 
KAUNO APSKRITIES VYRIAUSIASIS POLICIJOS KOMISARIATAS
VYTAUTO PR. 91
LT-44238 KAUNAS
LIETUVA
TEL. (8 37) 30 35 23, MOB. 8 698 24 761,
FAKS. (8 37) 20 98 09,
el. p. info@kaunas.policija.lt
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas – (8 37) 30 30 50
 
 
2013-05-14
2013 m. gegužės 15 d. 14 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios policijos pastate (Chemijos g. 4 B, Kaunas, trečiojo aukšto foje) atidaroma Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokinių plakatų antikorupcijos tema mobili paroda „Būk sąžiningas“ – kryptingo antikorupcinio mokinių ugdymo ir tradicinio antikorupcijos žinių ir kūrybos konkurso „Būk sąžiningas“ rezultatas.
Antikorupcijos žinių ir kūrybos konkursas „Būk sąžiningas“ organizuojamas nuo 2010 m. Dalyvaujančioms konkurse komandoms tradiciškai reikia parengti vieną iš užduočių – pristatyti plakatą antikorupcijos tema. Komandas vertinantiems teisėjams mokinių plakatai pasirodė labai įtaigūs, prasmingi ir verti, kad juos pamatytų kuo platesnė mokyklų ir miesto bendruomenė, todėl Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Veros Vasiljevos ir Kauno bendrojo ugdymo mokyklų Antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grupės iniciatyva buvo sumanyta rengti mokinių plakatų antikorupcijos tema mobilią parodą „Būk sąžiningas“.
Nuo 2010 metų  mokinių plakatų paroda buvo eksponuota ne tik Kauno bendrojo ugdymo mokyklose, bet ir Kauno miesto savivaldybėje, Lietuvos Respublikos Vyriausybėje ir Lietuvos Respublikos Seime.
2013 m. balandžio 9-10 d. įvykusiame ketvirtajame antikorupcijos žinių ir kūrybos konkurse „Būk sąžiningas“ dalyvavo 28 mokinių komandos iš Kauno bendrojo ugdymo mokyklų. Konkursui pristatyti mokinių plakatai antikorupcijos tema – įdomūs ir turiningi, rodantys mokinių pilietinį aktyvumą, kritišką, turintį aiškias antikorupcines nuostatas mąstymą, nenorą taikstytis su kerojančia korupcija.
Nauja mokinių plakatų mobili paroda „Būk sąžiningas“ pradedama eksponuoti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios policijos pastate (Chemijos g. 4 B, Kaunas).
Jame geriausius Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokinių plakatus bus galima pamatyti nuo 2013 m. gegužės 15 d.
Su gražiais, įdomiais ir kūrybiškais mokinių plakatais antikorupcijos tema, demonstruojamais parodoje „Būk sąžiningas“ gali susipažinti Kauno Dainavos, Aukštųjų Šančių, Kalniečių mikrorajonų mokyklų ir miesto bendruomenės.
Kauno apskrities policijos viršininko A.Kaminsko nuomone, sąžiningumo testą privalu išlaikyti visiems kauniečiams, taip pat ir pareigūnams, todėl kreipinį „Būk sąžiningas“, kiekvienas žmogus turi adresuoti pats sau.  
 
Kauno apskr. VPK informacija