Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje
 
Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, I a. fojė) eksponuojama Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Dizaino katedros studentų fotografijų paroda トApleistas Kaunas”.
Kolegija kasmet inicijuoja studentų fotografijų parodą vis kita aktualia tema. Šįkart jaunieji fotografai užfiksavo apleistų Kauno vietų vaizdus, siekdami atkreipti visuomenės dėmesį į sudėtingą miesto situaciją. Viena vertus, fotografijų autoriai stengėsi atskleisti, pademonstruoti savitus meninius, techninius sprendimus, kita vertus, jie jautriai pažvelgė į problemą, nes apleistų vietų gausu ne tik įvairiuose Kauno mikrorajonuose, bet ir pačioje miesto širdyje – Senamiestyje.
トManome, jog yra labai svarbu šią temą aktualizuoti. Išties skaudu matyti ir pripažinti, kaip gražus miestas tiesiog akyse nyksta… Jauni žmonės į šią problemą pažvelgė savitai. Tiesą sakant, jaunimo užfiksuoti kadrai sukrečia. Bet tokia yra realybė, tai mūsų dabartinė griūvanti situacija. Kažką juk dėl to reikia daryti” – parodos idėją aiškino kolegijos dėstytojas Algirdas Kupčikas.
Ekspozicija veiks iki birželio 14 d. Maloniai kviečiame apsilankyti visus, neabejingus skaudžioms mūsų miesto トžaizdoms”…
 Įėjimas laisvas.