Kauno apskrities policija linki saugios ir kultūringos “Kauno dienos 2013” šventės
 
 

 
KAUNO APSKRITIES VYRIAUSIASIS POLICIJOS KOMISARIATAS
VYTAUTO PR. 91,
LT-44238 KAUNAS,
LIETUVA
TEL. (8 37) 30 35 23, MOB. 8 698 24 761,
FAKS. (8 37) 20 98 09,
el. p. info@kaunas.policija.lt
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas – (8 37) 30 30 50
 
 
2013-05-17
 
Šį sekmadienį startuos tradicinė miesto šventė „Kauno dienos 2013“, kurios renginiai vyks visą savaitę. Koncertai, parodos, mugė, paradai, muziejų naktis – tai tik dalis turiningos ir plačios renginio programos. Šiemet šventė vyks gegužės 19-26 dienomis.
„Miesto dienos – tai kiekvienam kauniečiui miela ir artima šventė. Kasmet šventės programa vis turtingesnė – ne išimtis ir šie metai. Kiekvienas, apsilankęs renginiuose, atras tai, kas artima širdžiai“, – teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.
 
Kauno apskrities policija kviečia Kauno miesto gyventojus ir svečius dalyvauti renginiuose, į juos atvykti viešuoju transporto, o nuosavus automobilius statyti Karaliaus Mindaugo pr. ir Jonavos g.
Šventinėmis dienomis policijos pareigūnai prižiūrės viešąją tvarką, rūpinsis eismo saugumu, sieks užkardyti galimus teisės pažeidimus, bus sustiprintas viešasis ir neviešasis patruliavimas žmonių susibūrimo vietose.
Atsižvelgiant į esamą situaciją renginių metu, kai kur gali būti ribojamas eismas, todėl prašome miesto gyventojus ir svečius būti pakantiems.
 
Kauno apskrities policija miesto gyventojams ir svečiams linki linksmų, saugių ir kultūringų „Kauno dienų“ bei ragina būti atidiems: gatvėje, visuomeniniame transporte, žmonių susibūrimo vietose saugokite rankines, nenešiokite rankinių už nugaros, prispauskite jas arčiau kūno; raktus visada laikykite ne rankinėje, bet kišenėje; pasirūpinkite savo turto saugumu, taip pat nebūkite abejingi, netoleruokite daromų teisės pažeidimų ar nusikaltimų, o būdami tokių įvykių liudininkais, stenkitės įsiminti kuo daugiau daromo (-ų) pažeidimo (-ų) ar nusikaltimo (-ų) aplinkybių, įtariamojo (-ųjų) požymių bei operatyviai apie tai pranešti policijos pareigūnams.
 
Kauno apskr. VPK informacija