J. Sabatauskas: premjeras S. Skvernelis demonstruoja panieką

J. Sabatauskas: premjeras S. Skvernelis demonstruoja panieką

J. Sabatauskas: premjeras S. Skvernelis demonstruoja panieką

 

Prezidentinei rinkimų kampanijai mokesčių mokėtojų pinigus ir administracinius resursus galimai panaudojęs premjeras nesilaikė įstatymuose nurodyto termino ir neatsakė į Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos klausimus.

 

„Panašu, kad ministrui pirmininkui Sauliui Skverneliui leidžiama viskas: naudoti mokesčių mokėtojų pinigus ir nereaguoti į klausimus, nesilaikyti įstatymuose numatytų terminų, pagal kurios valstybės pareigūnas turi atsakyti per 10 dienų. Tai gali būti vertinama ir kaip panieka įstatymams”, – sako frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas.

 

Jis primena, kad klausimai dėl renginio Rusnėje, kuriame Saulius Skvernelis paskelbė kandidatuosiantis prezidento rinkimuose, raštu pateikti sausio 28 d.

 

Ministrui pirmininkui ir Vyriausybės kanceliarijai adresuotame dokumente prašoma nurodyti, kiek kanceliarijai kainavo renginys Rusnėje, kurie valstybės tarnautojai jį organizavo, kokie administraciniai resursai buvo panaudoti.

 

„Apie viešumą, skaidrumą, valstybės biudžeto asignavimų naudojimą savo rinkimų reikalams greičiausiai kalbėti nebeverta, jeigu taip elgiasi „valstiečių” atstovai. Ar tyla iš premjero reiškia, kad valstybės pareigūnas gali naudotis tarnybine padėtimi ir premjeras yra išimtis?”, – klausia socialdemokratas J. Sabatauskas.

 

Socialdemokratai Premjerui ir Vyriausybės kanceliarijai adresuotame kreipimesi primena, kad Vyriausioji rinkimų komisija yra nurodžiusi, kad politinės kampanijos išlaidomis pripažįstamos  ir ne politinės kampanijos laikotarpiu turėtos išlaidos, jeigu nurodyti daiktai ir kitas turtas yra skirti politinei kampanijai arba jeigu paslaugos yra gautos politinės kampanijos laikotarpiu.

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

Irmina Frolova-Milašienė

el. paštas: irmina.milasiene@lrs.lt

tel. 8 600 07099

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119596 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>