J. Razma: トKol Vyriausybė neišmoks dirbti reikia laikinai sumažinti Seimo vicepirmininkų skaičių”
 
Pranešimas spaudai
2013 m. gegužės 14 d.
J. Razma: トKol Vyriausybė neišmoks dirbti reikia laikinai sumažinti Seimo vicepirmininkų skaičių”
Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotojas Jurgis Razma stebisi, kad A. Butkevičiaus Vyriausybė per pusę metų vis dar neišmoko ir nepradėjo dirbti rezultatyviai. Seimui pateikiama labai mažai naujų įstatymų projektų, nors nepasakysi, kad nėra teisinių sprendimų reikalaujančių problemų.
Dėl mažo skaičiaus įstatymų projektų Seimas šį antradienį, gegužės 14 d., posėdžiavo tik pusę dienos – nuo 10 val. iki 12.30 val. Vietoj įprastų dviejų posėdžių Seimas apsiėjo su nepilnos trukmės vienu posėdžiu, mat Seimo pirmininkas tesurado tik tiek galimų svarstyti projektų. Paprastai Seimas posėdžiauja nuo 10 val. iki 18 val.
トGal tokiu atveju Seimo pirmininkas galėtų pasiūlyti bent laikinai t.y., iki tol, kol Vyriausybė išmoks dirbti rezultatyviai, Seimo vicepirmininkų skaičių sumažinti taip pat per pusę arba bent sustabdyti atlyginimų mokėjimą pusei valdančios koalicijos atstovų Seimo vadovybėje, nes atlyginimai turi būti mokami pagal atliekamą darbą, o atliekamo darbo yra akivaizdžiai sumažėję daugiau kaip per pusę?” – klausia Jurgis Razma pabrėždamas, kad šioje Seimo kadencijoje buvo patvirtintas rekordinis Seimo vicepirmininkų skaičius, dėl to net keičiant Seimo Statutą.
 
Kontaktams:
Seimo TS-LKD frakcijos
seniūno pirmasis pavaduotojas Jurgis Razma
Tel (8-698 42272)
Jurgis.Razma@lrs.lt