Ištirta triguba žmogžudystė
 
                
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
                 Vytauto pr. 91,
LT-44238 Kaunas,
Lietuva     Tel. (8 37) 30 35 23, mob. 8 698 24 761,
faks. (8 37) 20 98 09,
el. p. info@kaunas.policija.lt
 
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas – (8 37) 30 30 50
 
 
2013-05-24
 
Ištirta triguba žmogžudystė
 
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ištyrė žiaurų nusikaltimą, kurio metu buvo nužudyti trys Kėdainių rajono gyventojai. Byla jau perduota teismui.
Visą Lietuvą sukrėtęs nusikaltimas įvykdytas 2012 m. rugsėjo 9 -ąją. Tą vakarą į Kėdainių r., Gudžiūnų sen., Margininkų k. iškviesti policijos pareigūnai namuose rado negyvus 1993 m. gimusią moterį D. S. ir du brolius A. P. (gim.  1964 m.) ir V. P. (gim.  1967 m.). Ant visų jų kūnų aptiktos durtinės, pjautinės žaizdos. Tą patį vakarą kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai nustatė ir sulaikė įtariamąjį, nužudžiusį minėtus du vyrus ir moterį, – 1986 m. gimusį Kėdainių r., Vikaičių k. gyventoją V. Z.
Tirdami šį žiaurų nužudymą, pareigūnai išsiaiškino, kad tą vakarą V. Z. vartojo alkoholinius gėrimus kartu su nužudytaisiais broliais. Tarp V. P. ir V. Z. kilus konfliktui, V. Z. priėjo jam iš už nugaros ir peiliu sudavė apie septynis smūgius į kaklą, krūtinę ir ranką. Nužudytojo brolis, įėjęs į kambarį ir pamatęs fotelyje negyvą brolį, puolė skambinti policijai, o žudikas užpuolė jį, einantį koridoriumi, ir subadė peiliu. Ekspertai ant jo kūno rado ne mažiau 29 durtinių žaizdų. Nužudęs du brolius, V. Z. nuėjo į kitą namo dalį, kurioje gyveno D. S., auginusi du mažamečius vaikus. Jis iš moters reikalavo lytinių santykių, o pastarajai nesutikus, pargriovė ją ant grindų ir taip pat subadė peiliu. Nustatyta, kad jis merginą ne tik nužudė, bet ir išžagino.
V. Z. gresia laisvės atėmimas nuo penkerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos. Be to, V. Z. pateikti kaltinimai dėl moters išžaginimo. Už šį nusikaltimą jam gresia laisvės atėmimo bausmė iki septynerių metų.
Kokybiškas Kėdainių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnų, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ekspertų darbas įvykio vietoje, operatyvumas, profesionalumas atliekant ikiteisminį tyrimą lėmė tai, kad žudikas surastas, nusikaltimas ištirtas, byla perduota teismui.
 
Kauno apskr. VPK informacija