Interneto turinio vaikams kūrėjai kviečiami pasidalinti geriausias darbais
 
Asociacija トLangas į ateitį” kviečia suaugusiuosius, vaikus bei organizacijas dalyvauti tarptautiniame konkurse トEuropos apdovanojimas už geriausią interneto turinį vaikams”. Konkursą organizuoja トInsafe” tinklas, vykdydamas Europos Komisijos Saugesnio interneto programą.
Šiuo konkursu siekiama paskatinti kurti naują ar pasidalinti jau esamu kokybišku ir naudingu interneto turiniu, suteikiančiu jauniems žmonėms daugiau galimybių mokytis, žaisti, atrasti ir išrasti internete.
Konkurso koordinatorės Lietuvoje asociacijos トLangas į ateitį” direktorė Loreta Križinauskienė teigia, kad Europos mastu vykdomas konkursas – puiki galimybė Lietuvai pasivaržyti su kitomis valstybėmis ir parodyti, kad mūsų šalyje vaikai internete gali prasmingai leisti laiką, mokytis, žaisti, tobulėti. トRaginame suaugusiuosius, vaikus, jaunuolius bei organizacijas dalyvauti konkurse ir parodyti, kad esame išradingi, kūrybingi, žinome, kaip nustebinti ir kartu praturtinti mažuosius interneto vartotojus”, – teigia L. Križinauskienė.
Dalyvauti konkurse gali suaugusieji, vaikai, jaunuoliai ir organizacijos – tam skirtos net keturios kategorijos. Konkursui galima teikti bet kokios formos interneto turinį – nuo interneto svetainių, tinklaraščių, vaizdo įrašų, iki programėlių bei žaidimų, tačiau jis turi būti skirtas vaikams ar jaunimui. Galima kurti naują turinį specialiai konkursui arba pateikti anksčiau sukurtus ir jau publikuojamus darbus.
Paraiškas konkursui トLangas į ateitį” kviečia teikti iki 2013 m. spalio 11 dienos specialioje konkurso interneto svetainėje http://www.bestcontentaward.eu.
Nacionalinio konkurso rengėjai įsteigs prizus trims geriausiems kiekvienos kategorijos darbams. Nacionalinio konkurso pirmosios vietos laimėtojų darbai toliau varžysis su kitomis šalimis dėl Europos apdovanojimo už geriausią interneto turinį vaikams. Europos konkurso laimėtojai bus pakviesti į apdovanojimų ceremoniją, kuri vyks Briuselyje Saugesnio interneto dieną – 2014 m. vasario 11 d.
 
Apie asociaciją トLangas į ateitį”
2002 m. veiklą pradėjusi asociacija トLangas į ateitį” vienija socialiai atsakingas Lietuvos verslo įmones – SEB banką, banką トSwedbank”, トOmnitel”, トATEA” – ir bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis siekiant skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį, šalies konkurencingumą Europoje bei pasaulyje. Partneriai – LR Vidaus reikalų ministerija, LR Susisiekimo ministerija, Lietuvos darbo birža, UAB トMicrosoft Lietuva”, DNB bankas, bendrovė TEO, advokatų kontora LAWIN, ryšių su visuomene agentūra トPR Service/Edelman Afilliateヤ, Viešosios politikos ir vadybos institutas. トLangas į ateitį” nuo savo veiklos pradžios kompiuterinio raštingumo pradmenų yra suteikęs daugiau kaip 120 tūkst. šalies gyventojų.
 
Daugiau informacijos:
Rita Šukytė
Tel. (8~5) 239 78 13, 8 616 04549
E. paštas: rita.sukyte@langasiateiti.lt
www.langasiateiti.lt