Šiandien daug ką esame įpratę matuoti konkrečiais dydžiais ar skaičiais, nes tai suteikia konkretumo, saugumo, leidžia greitai įvertinti tam tikrus dalykus. Vis dėlto, ne viską galima matuoti tiksliais skaičiais ir tikrai ne viską įvardinti skaitmenimis. Vienas tokių procesų yra internetinių svetainių kūrimas. Apie jį, galima sakyti, kad tai – procesas, neturintis ribų. Kodėl? Kaip tai vyksta? Atsakysime jau netrukus.

Viena iš priežasčių, dėl kurios galima teigti, kad internetinių svetainių kūrimas, yra procesas, neturintis konkrečių ribų yra ta, kad iš tiesų neįmanoma iš karto tiksliai pasakyti, kiek laiko truks internetinės svetainės kūrimas. Tikslią proceso apimtį galima įvertinti tik tuomet, kai identifikuojama daugybė įvairių dalykų – kliento poreikiai, lūkesčiai, tikslai ir t.t. Taigi, kuomet siekiame atsakyti į klausimą, kiek laiko truks internetinės svetainės, kūrimas būtų galima tik akcentuoti, jog proceso trukmė gali tęstis nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Dar vienas argumentas, dėl kurio taip pat galima tvirtinti, jog internetinių svetainių kūrimas yra procesas, neturintis ribų, yra internetinės svetainės kaina. Dažniausiai yra įvardijama tik preliminari internetinės svetainės kūrimo kaina, o tikslią galima įvertinti tik tuomet, kai numatomas konkretus darbų planas.

Nors internetinių svetainių kūrimas subconit.lt yra apibrėžtas tam tikrų griežtų taisyklių, kurių būtina laikytis norint sukurti patrauklią ir, žinoma, kokybišką interneto svetainę, vis tik yra dar vienas akcentas, kuris taip pat reikalingas, norint sukurti unikalią bei originalią interneto svetainę. Tai – kūrybiškumas, neturintis ribų. Žinoma, visada galima rinktis standartines internetines svetaines, tačiau unikalaus dizaino svetainė – geresnis sprendimas. 

Dar vienas akcentas, leidžiantis tvirtinti, kad internetinių svetainių kūrimas yra procesas, neturintis ribų, susijęs su tuo, kad baigus kurti internetinė svetainę, ji yra paleidžiama, tačiau neatmetama prielaida, jog ateityje teks atlikti internetinės svetainės atnaujinimo darbus.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad dėl tam tikrų aplinkybių, internetinių svetainių kūrimas yra procesas, kuris neturi ribų – internetinės svetainės kūrimo trukmė bei kaina yra įvardijama tik po konsultacijos bei diskusijos; reikalingas neišsenkantis kūrybingumas, be to, ateityje pravartu atlikti atnaujinimo darbus.