Įmonių grupėje “Alma littera” – nauja atstovė spaudai
INFORMACIJA ŽINIASKLAIDAI
2013 m. gegužės 27 d., Vilnius                                       
Knygų leidybos ir prekybos įmonių grupės トAlma littera” atstovės spaudai ir viešųjų ryšių projektų vadovės pareigas pradeda eiti Agnė Dvarionienė. Ji bus atsakinga už トAL holdingo” įmonių komunikaciją su žiniasklaida ir bendrovės ryšių su visuomene bei socialinių projektų įgyvendinimą. A.Dvarionienė pakeitė anksčiau šias pareigas įmonių grupėje ėjusį Andrių Petraitį.
A. Dvarionienė Vilniaus universitete yra įgijusi Sociologijos magistro laipsnį. Savo profesinę karjerą ji pradėjo ryšių su visuomene agentūroje トKomunikacija ir konsultantai”. A. Dvarionienė taip pat administravo Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) veiklą, o 2007 m. buvo viena iš pirmosios tarptautinės ryšių su visuomene konferencijos トPR Formos” iniciatorių bei organizatorių.
 
Penkerius metus A. Dvarionienė dirbo トSwedbank” Rinkodaros ir ryšių su visuomene departamente, kur buvo atsakinga už banko socialinius ir kultūrinius rėmimo projektus, vidinių bei išorinių renginių organizavimą, prisidėjo prie organizacinės kultūros vystymo bei dalyvavo prekės ženklo keitimo procese. Pastaraisiais metais A. Dvarionienė koordinavo pasaulinės aplinkosaugos kampanijos トŽemės valanda” įgyvendinimą Lietuvoje ir ėjo koncerno トMG Baltic” komunikacijos vadovės pareigas.
Apie įmonių grupę トAlma littera”
Didžiausią Baltijos šalyse knygų leidybos ir prekybos įmonių grupę トAlma littera” valdantis UAB トAL holdingas” vienija 11 įmonių, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Visoje įmonių grupėje dirba daugiau kaip 500 darbuotojų.

Daugiau informacijos:
Agnė Dvarionienė
Viešųjų ryšių projektų vadovė
UAB トAL holdingas”
Tel. +370 5 2100687
Mob. +370 687 99470
El. p. A.Dvarioniene@alholdingas.lt
www.almalittera.lt