Įmonių darbuotojai apdovanojami vis dažniau
PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI                                                                                                   2013 05 23
 
Įmonių darbuotojai apdovanojami vis dažniau
 
Šalies įmonės vis dažniau rengia darbuotojų sportines varžybas, geriausių darbuotojų rinkimus ir panašius renginius, kuriuose apdovanojami nugalėtojai. Tokią tendenciją pastebi raštinės reikmenų prekybos bendrovė „Biuro pasaulis”, kuri sulaukia vis daugiau užsakymų įvairiems prizams.
 
„Šiltuoju metų laiku įmonės tradiciškai rengia olimpiadas, sporto varžybas, viktorinas ar tiesiog iškylas gamtoje, kurių metu apdovanoja geriausius ar kitaip labiausiai pasižymėjusius darbuotojus. Beje, šiemet tokių renginių aiškiai daugėja, matyt, įmonės prisiminė, kad jie motyvuoja darbuotojus, neformalus bendravimas padeda burti ir stiprinti kolektyvą”, – pastebi bendrovės „Biuro pasaulis” generalinis direktorius Artūras Tuminas.
Anot jo, kita įmonių švenčių, kuriose teikiami apdovanojimai, banga pastebima žiemą, kalėdiniu ir naujametiniu laikotarpiu. Daugiau nei vidutiniškai prizų įmonė parduoda ir rugsėjį.
Užsakymų padaugėjo penktadaliu
Dauguma įmonių renginių neapsieina be simbolinių atminimo dovanų, prizų, diplomų. Jų poreikis auga jau treti metai, o per šių metų penkis mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, „Biuro pasaulis” sulaukė 20 % daugiau užsakymų.
Pasak bendrovės generalinio direktoriaus, kelerius metus auga ir įmonių prizams skiriamos sumos – dabar jos vidutiniškai siekia apie 500 Lt.
„Dažniausiai įmonės užsako diplomų, medalių, taurių, įvairių statulėlių. Vidutinės kategorijos apdovanojimų parduodame mažiausiai, nes įmonės renkasi arba simboliškus pigesnius prizus iš plastiko, arba kokybiškus, darbuotojus ne vienerius metus džiuginsiančius prizus iš metalo, marmuro, stiklo, medžio bei kitų medžiagų”, – teigia A. Tuminas.
Populiariausi – diplomai ir taurės
Populiariausios apdovanojimams įsigyjamos prekės – Lenkijos įmonių „Galeria papieru” išskirtinis popierius diplomams ir „Tryumf” taurės bei medaliai. „Biuro pasaulio” prizinių produktų asortimente – daugiau kaip 125 prizinių taurių kolekcijos. Skiriasi ir taurių tematika bei medžiagos, ir dydžiai – jos gali būti nuo 9,5 cm iki 1 m aukščio.
A. Tumino teigimu, „Biuro pasaulis” išplėtė originalių, teminių prizų asortimentą ir pasirašė sutartis su keliais naujais tiekėjais, nes pastaruoju metu sulaukdavo vis daugiau specifinių pageidavimų. Pavyzdžiui, klientai dažnai prašo prizinių statulėlių su krepšinio ir futbolo simbolika atitinkamų varžybų nugalėtojams, ar statulėlių, kurios vizualiai atspindi įmonės veiklą. Tokiu atveju dažniausiai pasirenkamos graviruojamos statulėlės, taurės ar 3D stiklo apdovanojimai. Jų viduje gali būti išgraviruotas ne tik parinktas paveiksliukas, bet ir įmonės pavadinimas, logotipas, apdovanojimą gausiančio asmens duomenys ir t. t.
 
Daugiau informacijos:
Artūras Tuminas, UAB „Biuro pasaulis” generalinis direktorius, tel. (85) 2361940, +370 650 66197, e. paštas info@biuropasaulis.lt, www.biuropasaulis.lt, www.elektromedia.lt.