Grupė Omerta pristato naujausią singlą – “Alibi”
Repo grupė Omerta pristato naujausią savo singlą – “Alibi”, iš būsimo grupės albumo “Pulsas”, kuris dienos šviesą turėtų išvysti šių metų rudenį.
 
Praėjusieji metai lietuviško repo grupei „Omerta“ buvo kaip niekada aktyvūs ir darbingi: naujų kūrinių įrašai, nufilmuoti keli muzikiniai vaizdo klipai, daugybė koncertų ir festivalių visoje Lietuvoje. „Omerta“, kuriai buvo patikėta „apšildyti“ tokias pasaulio hiphopo muzikos ikonas kaip „Grandmaster Flash“, DJ Premier bei Basta ir šiemet neketina sustoti, laikas nuo laiko, klausytojams pristatydami vaizdo klipus ir savo kūrinius.
 
„Alibi“ –  aštrūs ir nenugludinti kampai
„Kiekvienas šį kurinį priima savaip, bet jame atranda dalį savęs. Daugiau mažiau mes visi pereinam per jausmų labirintus. Aš puikiai prisimenu tą akimirką kai rašiau šį tekstą. Prisipažinsiu, man nėra smagu jaustis „nuogam“ prieš klausytoją, bet kūryba ir turi būti tokia – nenugludinta „aštrių“ kampų, o kitaip rašyt tiesiog nemoku“, – teigia Omerta.
Muziką naujausiam singlui kūrė vienas perspektyviausių jaunųjų Lietuvos prodiuserių – Rolandas „Innomine“ Venckys, o priedainį atlieka jauna ir kūrybinga atlikėja – Erika Latvaitytė. „Mes jau nebe pirmą kartą kuriam bendrus kūrinius su Innomine, bet kas kartą jis mane maloniai nustebina. Jaunas prodiuseris, bet labai profesionalus. O Erika tiesiog nuostabi atlikėja. Dainuojančių merginų yra daug, bet dainuojančių ir kūrybingų labai mažai“, – sako Omerta.
Planuose naujas albumas
Nors gyvenimo tempas diktuoja savo sąlygas, grupė įrašinėja naujus kūrinius būsimam albumui, kuris dienos šviesą išvys šių metų rudenį. Kaip teigia „Omerta“, tai bus įvairialypis albumas, su skirtingu skambesiu, nuo seniau pristatytų singlų „Pulsas“, „Tikiu“ iki „Sparta ir „Alibi“. Taip pat grupė jau ruošiasi filmuoti ir vaizdo klipus kūriniams – „Alibi“ bei „Minčių šamanai“.
 
Kūrinio nuoroda youtube.com: http://www.youtube.com/watch?v=SePCcV7yeP4