Jei reikėtų įvardinti vieną populiariausių paslaugų, tai gėlių pristatymas blooms.lt neabejotinai būtų viena iš jų. O kitaip ir būti negalėtų – juk gėlių pristatymas Vilniuje yra puiki proga ne tik nustebinti ar pasveikinti mylimą žmogų, bet ir pačiam nemažai laiko sutaupyti. Dar svarbu pažymėti, kad galimi ir kiti pasirinkimai, kurie tik dar labiau sustiprina šventinę nuotaiką. Vis dėlto, negalima pamiršti, kad gėlių pristatymas Vilniuje yra vienas iš tų procesų, kuris neatsiejamas nuo įvairių detalių, tad, jei siekiate paties geriausio rezultato, nepamirškite jų įvertinti. Taigi, šį kartą išvardinsime detales, į kurias būtinai turite atkreipti savo dėmesį bei tinkamai įvertinti galimus pasirinkimus. 

Kiek kainuoja pristatymas?

Savaime suprantama, būtina įvertinti, kiek kainuos gėlių pristatymas Vilniuje. Iš anksto verta pastebėti, kad kai kurie šios paslaugos teikėjai gėles pristato nemokamai, jei užsakymo vertė siekia tam tikrą sumą. Tačiau tai dar ne viskas – yra ir papildomų sąlygų: pavyzdžiui, jei norite, kad gėlės būtų pristatytos konkrečiu laiku, gali tekti mokėti papildomai. Taip pat svarbu prisiminti, kad tam tikrų švenčių metu (kovo 8 – osios proga; Motinos dienos proga ir t.t.), gėlių pristatymas gali kainuoti daugiau nei įprastai.

Ar suteikiamos konsultacijos?

Puiku, jei tvirtai žinote, kokios gėlės turėtų būti pristatytos, tačiau, jei situacija kitokia, t.y., jei jums reikia patarimo, pirmenybę vertėtų teikti tam gėlių salonui, kuris deklaruoja, kad esant poreikiui bus suteiktas konsultacija bei bus parinktos pačios tinkamiausios gėlės. 

Pavadinimai gali nesuteikti konkretumo

Siekiant užtikrinti geriausius sprendimus, reikėtų prisiminti ir dar vieną dalyką – labai dažnai gėlių puokštės ar kompozicijos turi pavadinimus, tačiau jie gali nesuteikti konkretumo. Taigi, jums nereikėtų rinktis gėlių puokštės vien tik pagal pavadinimą – būtinai įvertinkite ir aprašymą; sužinokite, kiek ir kokių gėlių sudaro kompoziciją ir tik tuomet priimkite galutinį sprendimą. 

Taigi, kaip matyti, gėlių pristatymas Vilniuje yra neatsiejamas nuo tam tikrų detalių, į kuria svarbu atkreipti dėmesį – tik tokiu atveju užtikrinsite sklandų bei kokybišką, visus lūkesčius atitinkantį rezultatą.