Gegužės 21 dieną didis armėnų duduko meistras ARGISHTY padovanos Vilniui šventę!
 
Šis koncertas – tai deimantas, svarbiausias muzikinis įvykis Lietuvoje, pastarąjį dešimtmetį. Didis armėnų duduko meistras Argishty, lydimas ekstra klasės muzikantų: Anton Glušin – ispaniškoji gitara ir Jurij Lebedev – turkiškosios perkusijos, indiškieji tablai, Birmos bongai, pristatys nuostabias  kompozicijas iš armėnų duduko muzikos lobyno bei savo kūrinius world-music stiliuje!
 
Muzikinė puota įvyks gegužės 21 dieną, 19 val., jaukiausioje PIANO. LT salėje, Senamiesčio širdyje – Trakų g. 9/1! Tik gegužės 21 dieną 200 laimingųjų galės mėgautis 2-jų valandų aistrų šėlsmu, patikrinta laiko romantika, aukštu atlikėjų meistriškumu, šiluma, betarpiškumu bei  švelnia erotika nuskaidrintu bendravimu su publika!
Tik gegužės 21 dieną visi, kurie ateis į koncertą, patirs laimę, katarsį, palengvėjimą nuo kasdienių rūpesčių, pajus, kaip nejučia išauga laisvės sparnai, o siela prisipildo nuostabios šviesos!
 
ARGISHTY – tikras XXI a. kultūros mesijas, Vilniuje, kartu su puikiu ansambliu, pristatys visų kartų pamėgtas kompozicijas bei naują albumą トPolomničestvo v sebia”, apipavidalintą puikiais žymaus lietuvių dailininko Sigito Staniūno darbais. (Vilnius, www.sigitasart.com)!
 
Susitarti su ARGISHTY dėl koncertų ypač sunku; didelių žavios vadybininkės, kilusios  iš Čilės, Jekaterinos-Bertos Morales-Kalašnikovos dėka, dėmesys ARGISHTY kūrybai visame pasaulyje labai išaugo; kiekvienas ARGISHTY pasirodymas – ekskliuzyvinis reiškinys, nepamatyti jo – nedovanotina! Ir dar vienas įstabus faktas, neturintis analogų ARGISHTY gastrolių praktikoje. Pirmą kartą savo koncertiniame gyvenime į gasrtoles (būtent į Lietuvą) Argishty pasikvietė savo mamą! Pagal gilias rytų tradicijas, tai labai svarbus įvykis, širdies ir sielos dovana mamai, aukščiausios pagarbos ir palankumo ženklas!
 
ARGICHTY gastrolių maršrutai netikėti, tik publikos reakcija visur ta pati – džiaugsmo ašaros, žavėjimasis, aplodismentų audros, svajonės apie kitą mylimo artisto koncertą!
 
Gegužės 19 dieną ARGISHTY ir grupės pasirodymas taps svarbiausiu įvykiu Bistrampolio muzikos festivalyje (www.bistrampolis.lt), 20 dieną – naujojo albumo ir viršelio pristatymas dailininko Sigito Staniūno studijoje, o 21 dieną, 19 val. paskutinė ARGISHTY gastrolių Lietuvoje muzikos šventė!
 
 
Primename, kad bilietai į ARGISHTY koncertą PIANO.LT salėje (Trakų g. 9/1) parduodami visose bilietai.lt kasose.
Informacija dėl koncerto, viršelio prezentacijos, išankstinio bilietų užsakymo telefonu:
8 618 01331.
Iki susitikimo koncerte! Paskubėkite – salėje vietų skaičius ribotas!