G. Landsbergis: „Pasibelsime į duris visoje Lietuvoje”

G. Landsbergis: „Pasibelsime į duris visoje Lietuvoje”

Pranešimas spaudai

2019 m. vasario 7 d.

 

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai šią savaitę pradeda regioninių vizitų kampaniją „Pasibelsime į duris visoje Lietuvoje”, kurios metu partijos atstovai – kandidatai savivaldos rinkimuose ir Seimo nariai – keliaus po regionus ir nuo „durų iki durų” bendraus su vietos gyventojais, kviesdami aktyviai dalyvauti savivaldos rinkimuose kovo 3 d.

Šią savaitę numatyti parlamentarų vizitai: šiandien, vasario 7 d. į Ukmergę atvyks Seimo narys Mykolas Majauskas;

šeštadienį, vasario 9 d., Raseiniuose lankysis prof. Vytautas Juozapaitis, Marijampolėje – Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) narys Laurynas Kasčiūnas, Šakiuose – Seimo narys Andrius Kubilius, Pasvalyje – Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto (SRDK) narė Monika Navickienė, Tauragėje – Seimo narys Žygimantas Pavilionis, Kaišiadoryse – TS-LKD seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Ukmergėje – parlamentaras Sergejus Jovaiša;

sekmadienį, vasario 10 d., Varėnoje lankysis Seimo narė Gintarė Skaistė, Ukmergėje –  parlamentaras Andrius Kupčinskas, o į Jurbarką atvyks Seimo Kaimo reikalų komiteto narys Kazys Starkevičius.

„Pastaruoju metu jaučiame žmonių norą kalbėtis gyvai, susitikti akis į akį, todėl pradėjome dar aktyviau bendrauti su gyventojais jiems priimtinesniais būdais – tiesiogiai bendruomenėse ar su būriu savanorių einant nuo durų prie durų, klausiant ir įsiklausant, kokiais rūpesčiais žmonės gyvena. Jaučiame, kad neretai žmonių lūkesčiai lieka neišgirsti, todėl jie priversti pasirinkti emigraciją. Nors šie lūkesčiai yra natūralūs, teisingi ir suprantami. Žmonės nori turėti kokybiškas komunalines, socialines ir sveikatos paslaugas savo mieste ar miestelyje, kokybišką vaikų švietimą, už kurį nereikėtų papildomai mokėti iš savo kišenės, patogias susisiekimo paslaugas. Todėl esame pasiryžę pasiekti, kad toks žmonių lūkestis dėl valstybės ir savivaldybės institucijų suteikiamų paslaugų būtų tinkamai išpildytas visoje Lietuvoje. Esame įsitikinę, kad sąžiningai ir profesionaliai dirbdami, galime tai pasiekti”, – pažymėjo TS-LKD pirmininkas G. Landsbergis.

 

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396506

tsfrakcija@lrs.lt

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>