Futbolo madas diktuoja trys klubai
Nerijus Kesminas
 
Devyni taškai. Tokia praraja po 14-ojo turo atsivėrė tarp trečiąją ir ketvirtąją vietas トSMScredit.lt A lygoje užimančių komandų. Lyderių trejeto šuolį lėmė Panevėžio トEkrano” pergalė Marijampolėje, dar labiau nutolinusi pirmaujančias komandas nuo šio miesto トSūduvos”. Kartu su トEkranu” turnyro lentelės viršuje esantys Vilniaus トŽalgiris” ir Klaipėdos トAtlantas” savaitgalį triuškino varžovus iš turnyro lentelės dugno.
 
Taktika. トEkrano” pergalę Marijampolėje lėmė vienintelis Aurimo Vertelio įvartis. Daugiau į トSūduvos” vartų stačiakampį panevėžiečiai nesmūgiavo, bet ir varžovams leido susikurti vos porą progų įmušti. トLaimėjome taktiškai”, – reziumavo トEkrano” treneris Valdas Dambrauskas, pabrėžęs, kad jo treniruojamai komandai pavyko suvaldyti トSūduvos” lyderius Nerijų Valskį ir Valentiną Baranovskį, o Rafaelio Ledesmos pasirodymui aikštėje antrajame kėlinyje taip pat buvo pasirengta.
 
Vėl septyni. トŽalgiris” antrą kartą iš eilės laimėjo 7:0. Šįkart – prieš Alytaus トDainavą”. Įvarčius Vilniaus komandoje, kuri pirmą kartą šį sezoną išsiveržė į priekį rezultatyviausių lygos komandų lenktynėse, kuriose visą sezoną pirmavo トEkranas”, šįsyk mušė šeši futbolininkai. Tarp jų nebuvo prieš tai penkiose dvikovose iš eilės kamuolį į vartus siuntusio Kamilio Bilinskio. Bet taip nutiko  todėl, kad treneris Marekas Zubas šįkart neleido jo į aikštę.
 
Badas. Tokio užsitęsusio pergalių alkio トDainava” jau seniai nejautė. Alytiškiai nelaimėjo daugiau nei du mėnesius – vienintelę pergalę トSMScredit.lt A lygoje” jie iškovojo trečiajame ture kovo 16-ąją. Ar artimiausiu metu ši serija gali nutrūkti? Žaidžiant taip, kaip dzūkų komanda rungtyniauja dabar – vargu.
 
Skersvėjai. Jie gūdžiai švilpauja tarp トDainavos” ir Tauragės トTauro” vartų virpstų. Per pastaruosius tris turus abi autsaiderių komandos praleido po 14 įvarčių. Tauragiškiai šįsyk 0:4 nusileido トAtlantui”.
 
Namo. Į Klaipėdą sugrįžusius トAtlanto” futbolininkus トŽalgirio” stadiono tribūnose pasitiko 1200 žiūrovų. Komanda jiems už palaikymą atsidėkojo pergale. Iki tol namų rungtynes klaipėdiečiai žaidė ant dirbtinės dangos Gargžduose.
 
Grįžo. Traumą išsigydęs Evaldas Razulis – vėl aikštėje, o kartu su juo – ir įvarčiai. Rezultatyviausias トSMScredit.lt A lygos” snaiperis ilgai negaišo. Vienuoliktąjį savo tikslų smūgį šį sezoną žiūrovams jis patiekė praėjus devynioms minutėms nuo tada, kai  aikštėje pakeitė Žilviną Kymantą.
 
Gailestingi. Gargždų トBanga” ir Pakruojo トKruoja” tarpusavio rungtynėse sukūrė krūvą progų. Pirmajame kėlinyje jas į kairę ir dešinę švaistė Pakruojo komanda, antrajame – jos varžovai. Galutinis rezultatas – 0:0.
トSMScredit.lt A lygos” turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. トŽalgiris” 12 9 2 1 33:5 29
2. トAtlantas” 12 9 1 2 23:9 28
3. トEkranas” 12 9 1 2 28:13 28
4. トSūduva” 13 5 4 4 23:16 19
5. トKruoja” 12 4 4 4 15:15 16
6. トBanga” 13 4 2 7 19:24 14
7. トŠiauliai” 12 3 5 4 15:18 14
8. トDainava” 13 1 2 10 10:37 5
9. トTauras” 13 1 1 11 9:38 4
 
Rezultatyviausi žaidėjai: E.Razulis (トAtlantas”) – 11 įvarčių, G.Alaverdašvili (トŠiauliai”), K.Bilinskis (トŽalgiris”) – po 9, N.Valskis (トSūduva”) – 7, A.Rimkevičius (トEkranas”) – 6, A.Staponka (トBanga”) M.Kuklys (トŽalgiris”) – po 5.