Funikulieriai Kaune veiks ir savaitgaliais
 
Kaunas yra vienintelis miestas Baltijos šalyse, kuriame galima pasinaudoti funikulieriais. Iki šiol tik darbo dienomis veikusios unikalios transporto priemonės vasaros metu keleivius kels ir savaitgaliais.
トKreipiausi į bendroves, kurios prižiūri funikulierius, kad jos pratęstų funikulierių darbo laiką. Savaitgaliais mieste gausu turistų, todėl vasaros sezono metu funikulieriai privalo veikti be pertraukos”, – teigė šį sprendimą iniciavęs Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.
トAtsižvelgiant į miesto mero prašymą, Žaliakalnio funikulierius dirbs ir savaitgaliais. Vasaros sezono metu pratęsime jo darbą”, – teigė Žaliakalnio funikulierių eksploatuojančios bendrovės トKauno liftai” generalinis direktorius Jonas Guzavičius.
Žaliakalnio funikulierius darbo dienomis dirba nuo 8 iki 18 val.. Nuo šio savaitgalio tuo pačiu laiku bus galima pasikelti ir savaitgaliais. Bilietas kainuoja 1 Lt. Vienu vagonu gali pasikelti 35 žmonės.
Savo darbo laiką pratęs ir Aleksoto funikulierius, keleivius keliantis ant Aleksoto kalno, nuo kurio atsiveria įstabi Kauno miesto centro ir Senamiesčio panorama.
トVasaros metu funikulierius veiks ir sekmadieniais, kuomet gausu turistų”, – teigė bendrovės トAutrolis” laikinai einantis pareigas direktorius Alvydas Stanislovaitis.
Aleksoto funikulierius veikia nuo 7 iki 10 val. ir nuo 13 iki 18 val. Bilietas kainuoja 1,80 Lt.
 
 
 

Gražios dienos
Renata Bartusevičiūtė
Viešųjų ryšių poskyris
Kauno miesto savivaldybė 
Tel.: (8~37) 20 76 61
www.kaunas.lt