Finansų ministras V. Šapoka: „Būtina tobulinti finansavimo mechanizmą”

Finansų ministras V. Šapoka: „Būtina tobulinti finansavimo mechanizmą”

PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI

Vilnius, vasario 19 d.

Finansų ministras V. Šapoka: „Būtina tobulinti finansavimo mechanizmą”

Šiandien Vyriausybėje buvo diskutuojama apie rizikas ir alternatyva dėl „Šeškinės daugiafuncio komplekso” projekto.

Finansų ministras Vilius Šapoka:

„Nuo 2015 metų priimtų sprendimų įgyvendinimo procesas užsitęsė, pradinis finansavimo modelis tapo netvarus. Rizika prarasti dešimtis milijonų ES investicijų virto realia grėsme. Įvertinę tai, siūlome Vidaus reikalų ministerijai kartu su Vilniaus miesto savivaldybe susitarti dėl šio projekto finansavimo alternatyvų. Tai svarbus objektas visuomenei, o, jo įgyvendinimo sėkmė priklausys nuo savivaldybės lankstumo ir geranoriško bendradarbiavimo ieškant galimybių”

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas:

„Atsižvelgus į Finansų ministerijos vertinimą, reikia ieškoti naujų sprendimų, kad ES lėšos nebūtų prarastos. Nenorime stabdyti nacionalinės svarbos projekto, todėl siūlome savivaldybei spręsti klausimą ieškant alternatyvių finansavimo šaltinių, galbūt perskirstant finansavimą kitiems savivaldybės valdomiems projektams. Tikimės lankstumo iš savivaldybės pusės, tačiau reikia pažymėti, kad sklandus projekto įgyvendinimas, rizikos įvertinimas ir jos valdymas yra savivaldybės atsakomybė ir priklauso nuo savalaikių jos sprendimų.”

2015 metų Vyriausybės nutarimu  buvo nuspręsta, kad „Šeškinės daugiafunkcio komplekso” įgyvendinime dalyvaus Vyriausybė ir Vilniaus miesto savivaldybė.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>