Finansų ministerijos oficialioji savaitė 2013 05 20 – 2013 05 24
 
Gegužės 22 d. (trečiadienis)
 
13 val. Finansų ministras Rimantas Šadžius dalyvauja Vyriausybės posėdyje.
 
10 val. Finansų ministerijos atstovai Meikštų dvare (Ignalinos rajone)  susitinka su Ignalinos rajono bendruomene, savivaldybės atstovais, verslininkais. Renginio metu bus pristatyti Ignalinos rajone ES lėšomis įgyvendinti projektai bei aptarta jų teikiama nauda, naujos galimybės regiono gyventojams ir svečiams  – užimtumui, gyvenimo kokybei, regiono plėtrai. Finansų ministerija tęsia regioninių renginių ciklą, kurio tikslas  plačiau supažindinti gyventojus su jų rajone jau įgyvendintais projektais.
 
Vidaus audito ir finansų kontrolės metodologijos ir priežiūros skyriaus vedėjas Jonas Vaitkevičius Briuselyje (Belgija) dalyvauja metiniame dvišaliame koordinaciniame susitikime su Europos Komisijos atstovais, kuriame numatoma aptarti ES struktūrinių fondų ir Sanglaudos fondų audito ir kontrolės klausimus.
 
Gegužės 23 d. (ketvirtadienis)
 
13 val. Finansų ministras Rimantas Šadžius Seime dalyvauja Vyriausybė valandoje.
 
Gegužės 24 d. (penktadienis)
 
Mokesčių departamento Tiesioginių mokesčių ir tarptautinio apmokestinimo skyriaus vedėja Audronė Misiūnaitė Briuselyje (Belgija) dalyvauja Europos Sąjungos Tarybos organizuojamoje darbo grupės posėdyje mokesčių klausimais, kuriame bus svarstomi klausimai, susiję su bendra konsoliduota pelno mokesčio baze.
 
Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: (8 5) 219 4449
www.finmin.lt