Filipas Kirkorovas Eurovizijos konkurse palaikys Azerbaidžaną
Jau gegužės 16 ir 17 d. Pirmojo Baltijos kanalo eteryje Ivano Urganto vakarinė pokalbių laida. Į svečius pas žymųjį vedėją atvyks dainininkai Filipas Kirkorovas bei Jurijus Antonovas ir tenisininkė Marija Šarapova.
Jau rytoj Rusijos scenos žvaigždė Filipas Kirkorovas dalinsis savo pastebėjimais apie prasidėjusį Eurovizijos konkursą. Lietuva gali džiaugtis, jau žinoma, kad mūsų atstovas Andrius Pojavis pasirodys šeštadienį didžiajame finale ir kovos dėl pergalės.  Jo daina „Something“, kurią sukūrė pats dainininkas savo namuose Jurbarke, pelnė europiečių simpatijas.
Filipas Kirkorovas jau seniai vadinamas geriausiu „eurovizijos specialistu“ Rusijoje. 2008 metais jis į šį tarptautinį konkursą nusivežė Ukrainos atstovę Ani Lorak, vėliau prisidėjo ir prie kitų dainininkų pasirodymų. Ir šiemet atlikėjas  negalėjo likti nuošalyje.  Kirkorovas vyksta į Švediją, palaikyti jaunų talentų. Jis netgi „paskolino“ geriausią savo šokėją Azerbaidžano  atstovams, o pasirodymo choreografiją sukūrė graikas Fokasas Evangelinosas.  Teigiama, kad tai vienas įspūdingiausių numerių. Tas pats choreografas sukūrė pasirodymą ir kitam Eurovizijos dalyviui, populiariam atlikėjui Dimai Bilanui. Mintis apie iš fortepijono išnyrančią baleriną kilo būtent Fokasui.  Ar pavyks Azerbaidžano atstovui iškovoti kelialapį į finalą sužinosime jau rytoj.  Apie pasiruošimą muzikinei olimpiadai „Eurovizijai“ ir konkurso subtilybes iš paties Filipo Kirkorovo lūpų žiūrovai galės išgirsti jau ketvirtadienį  23.40 laidoje „Vakarinis Urgantas“ per PBK.  
O penktadienį, kiek atitrūkti nuo Eurovizijos aktualijų padės žinoma Rusijos tenisininkė Marija Šarapova, sportininkė laimėjo 4 Didžiojo kirčio turnyrus, buvusi pirma pasaulio raketė. Urganto pokalbių laidoje ji pasidalins prisiminimais apie didžiausias savo pergalės ir nusivylimus, papasakos ir apie ateities planus.
„Vakarinis Urgantas“ tai vakarinė pokalbių laida (late – night show; angl.), kurioje trumpai ir linksmai komentuojami tos dienos įvykiai. Kartu su Urgantu savo pastebėjimais dalinasi žymūs dainininkai, pasaulinio garso aktoriai ir verslininkai. „Vakarinis Urgantas“ vėlai vakare darbo dienomis per PBK.