Festivalyje “Velnio akmuo” – britų stoner roko klasika “Orange Goblin”

Festivalyje “Velnio akmuo” – britų stoner roko klasika “Orange Goblin”
 
PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI
2013 m. gegužės 14 d.
Vilnius
Muzikos festivalio „Velnio akmuo“ atlikėjų sąrašą papildė viena garsiausių Didžiosios Britanijos stoner roko grupių „Orange Goblin“! Aukščiausių muzikos kritikų ir gerbėjų įvertinimų nuolat sulaukiantys goblinai Lietuvoje ir apskritai Baltijos šalyse pasirodys pirmąjį kartą liepos 11–14 dienomis Anykščiuose!  
 
„Orange Goblin“ susibūrė dešimtojo dešimtmečio viduryje Londone, sostinėje šalies, kurioje užgimė tokie stoner roko kolektyvai kaip „Electric Wizard“ bei „Cathedral“. Per daugiau kaip penkiolika metų ketveriukė išleido septynis albumus ir koncertavo daugelyje Europos ir JAV didžiųjų miestų.
 
Jau karjeros pradžioje „Orange Goblin“ dalijosi scena su „Cathedral“, „Fu Manchu“ bei „Queens of the Stone Age“. O ir šiuo metu britų stonerio maniakai yra nuolatiniai prestižinių Europos muzikos festivalių svečiai bei viena svariausių leidyklos „Candlelight Records“ grupių.
 
„Orange Goblin“ muzika – sunkiasvoris stoner/space roko ir stoner metalo lydinys su heavy, doom metalo, punk ir bliuzo įtakomis. Energingos goblinų kompozicijos taip pat pasižymi ateiviškai keistais psichodeliniais/filosofiniais tekstais. Be to, „Orange Goblin“ kūryba nuolat patenka į žurnalų „Terrorizer“ ir „Metal Hammer“ geriausių albumų sąrašus, o naujausias grupės darbas „A Eulogy for the Damned“ pristatytas tarp trijų geriausių 2012 m. stoner roko albumų.
 
Ypatingo pripažinimo „Orange Goblin“ susilaukia ne tik dėl savo įrašų. Kitas grupės koziris – efektingi gyvo garso pasirodymai, pelnę muzikantams nepriekaištingų atlikėjų reputaciją. Pasak žurnalo „Kerrang!“, vienas dalykas apie goblinų pasirodymus yra itin lengvai nuspėjamas. Tai yra, grupei dar net neužlipus į sceną, gali būti tikras, kad jų pasirodymas bus tobulas nuo pradžios iki galo.
 
„Manome, kad „Orange Goblin“ bus ryškiausia šios vasaros Lietuvos festivalių roko žvaigždė, tad jų pasirodymas turėtų būti reikšmingas įvykis visiems tikriems roko mėgėjams“, – teigia festivalio kūrybos vadovė Dainora Spiglytė. Beje, tuo pačiu atskleidžiama dar ir tai, kad ši britų ketveriukė – ne vienintelis roko banginis artėjančiame festivalyje.
 
 
Video:

http://youtu.be/xWt-FfN1uwM

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>