“Ežio” ir “Coffee Inn” kavinė iš seno jūrinio konteinerio pradeda kelionę į vasaros muzikos renginius
 
Pranešimas spaudai
2013 m. gegužės 16 d.
 
Gatvės muzikos diena tapo pirmuoju Lietuvos muzikos renginiu, kurio lankytojai gali užsukti į unikalią mobiliąją kavinę, kurią pristato du inovatyvūs ir madingi ženklai – kavinių tinklas „Coffee Inn“ ir mobiliojo ryšio kortelė „Ežys“. „Ežys“ yra pagrindinis šeštadienį vyksiančios Gatvės muzikos dienos rėmėjas.
 
„Ežys“ myli muziką ir nuoširdžiai džiaugiasi bendradarbiavimu su Gatvės muzikos diena, kuri suvienija skirtingą muziką ir skatina įvairioms muzikos kryptims atstovaujančių žmonių bendravimą viename puikiame muzikos renginyje. Tai ypač artima „Ežiui“, siūlančiam vieną tarifą į visus tinklus ir skatinančiam žmones bendrauti ir neužsidaryti savo tinklo viduje“, – sveikindama Gatvės muzikos dienos dalyvius spaudos konferencijoje, kuri buvo surengta mobiliojoje kavinėje, sakė „Omnitel“ komunikacijos vadovė Kristina Mažeikytė.
 
Mobilioji kavinė yra pagaminta iš tikro seno naujam gyvenimui prikelto jūrinio konteinerio. „Coffee Inn“ kavinė su „Ežiu“ šią vasarą aplankys daugelį Lietuvoje vykstančių muzikos festivalių, tokių kaip „Tamsta“, „Karklė“, „Galapagai“ ir kt. Paprastomis savaitės dienomis, nuo vieno festivalio iki kito, vilniečių ir sostinės svečių kavinė lauks Vilniaus Vingio parke.
 
Mobiliąja kavine virtęs jūrinis konteineris savyje talpina ne tik „Coffee Inn“ kavinę – jame muzikos festivalių svečiai ras „Ežio“ telefonų įkrovimo stendą, kuriame galima nemokamai pasikrauti savo išmaniuosius telefonus (tikras išsigelbėjimas festivalių metu!), „Ežio“ Wi-Fi zoną, „Ežio“ keltuvą, kuriuo galima pakilti į iki 10 metrų aukštį ir pažiūrėti į miestą ar festivalį iš paukščio skrydžio, „Ežio“ poilsio zoną“ ir kitas pramogas. Be to, mobiliojoje kavinėje vasaros festivalių metu bus galima pasipildyti „Ežio“ sąskaitą; sąskaitas pasipildę „Ežio“ vartotojai per festivalius bus vaišinami „Coffee Inn“ kava.    
 
„Coffee Inn“ ir „Ežys“ laukia jūsų muzikos festivaliuose.
 
 
Kontaktai žiniasklaidai
________________________________________________
Daiva Selickaitė, „Omnitel“ ryšių su visuomene vadovė,
+370 686 85 906; d.selickaite@omnitel.net
 
Pareiškimai dėl ateities perspektyvų
Pareiškimai pranešime spaudai, susiję su būsimu statusu arba aplinkybėmis, įskaitant veiklą ateityje ir kitas tendencijų prognozes, yra pareiškimai apie ateities perspektyvas. Savo pobūdžiu pareiškimai apie ateities perspektyvas siejami su rizika ir nežinia, kadangi jie susiję su įvykiais ir priklauso nuo aplinkybių, kurios įvyks ateityje. Neįmanoma užtikrinti, kad realūs rezultatai iš esmės nesiskirtų nuo šiuose pareiškimuose dėl ateities perspektyvų numatytų arba numanomų rezultatų, dėl daugybės veiksnių, kurių daugelio TeliaSonera negali kontroliuoti.