Europos Komisijos narė susitiks su Seimo Aplinkos apsaugos komitetu
2013 M. LIETUVA PIRMININKAUS ES TARYBAI
 
 
2013 m. gegužės 20 d. pranešimas VIR
 
Europos Komisijos narė susitiks su Seimo Aplinkos apsaugos komitetu
 
Gegužės 22 d., trečiadienį, 13.30 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje (II rūmai) Aplinkos apsaugos bei Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetų nariai susitiks su Vilniuje viešinčia Europos Komisijos nare, atsakinga už klimato politiką, Kone Hedegard (Connie Hedegaard). 
Susitikime Komisijos narei jos prašymu bus pristatyta Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai parlamentinė dimensija ir abiejų komitetų numatomas rengti tarpparlamentinis susitikimas, vyksiantis rudenį, pirmininkavimo metu. Komitetų nariai ketina pasikeisti nuomonėmis su Komisijos nare apie ES vykdomą klimato politiką, apie apyvartinių taršos leidimų sistemą ir jos tolesnę ateitį, apie atsinaujinančius energijos išteklius kaip klimato politikos sudėtinę dalį ir kitais klausimais.
Pagrindinis Europos Komisijos narės vizito Lietuvoje tikslas – dalyvauti diskusijoje „Mažiau atliekų. Mažesnės sąnaudos. Mažiau teršalų”, kuri vyks tą pačią dieną 11 val. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Diskusijoje dalyvaus Europos Komisijos, ES Regionų komiteto, pilietinės bei akademinės visuomenės atstovai ir verslininkai.
 
 
Daugiau informacijos:
Aplinkos apsaugos komiteto biuro patarėja (ES)
Rasa Matusevičiūtė (tel. (8 5) 239 6190, el. p. Rasa.Matuseviciute@lrs.lt)