“Eurocom” EBITDA pernai augo beveik 4 kartus
Pranešimas žiniasklaidai
2013 m. gegužės 14 d.
 
Pernai metų telekomunikacijų bendrovės „Eurocom“ EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir nusidėvėjimą) augo 380 proc., lyginant su 2011 m., ir viršijo 1,2 mln. litų ribą. Bendrovės pajamos šiuo laikotarpiu sudarė 10 mln. litų arba 4 proc. mažiau nei prieš metus.
 
„Mūsų pajamos praėjusiais metais, lyginant su rinkos vidurkiu, susitraukė nežymiai, nes teisingai pasirinkome, kaip turėtume plėtoti savo verslą. Rūpinomės esamais savo klientais ir didelį dėmesį skyrėme naujų vartotojų pritraukimui. Tai leido pasiekti didžiausią „Eurocom“ klientų skaičių per visą bendrovės istoriją“, – sako „Eurocom“ generalinis direktorius Aurimas Kapočius.
 
Bendrovės vartotojų skaičius per metus paaugo 6 procentais. 2012 m. ji savo paslaugas pradėjo teikti ir valstybinio sektoriaus įmonėms laimėdama Centrinėje perkančiojoje organizacijoje skelbiamus konkursus.
 
„Ateityje savo veiklos krypties smarkiai keisti neketiname. Esame alternatyva didiesiems operatoriams ir stengsimės pritraukti vartotojus, kurie iš mobiliojo ryšio tiekėjo tikisi lankstumo ir individualaus dėmesio jų poreikiams“, – teigia „Eurocom“ vadovas.
 
„Eurocom“ priklauso „Bitės“ įmonių grupei, kuri taip pat valdo bendroves „Bitė Lietuva“ ir „Bitė Latvija“. Pernai bendra įmonių grupės EBITDA augo 12 procentų, lyginant su 2011 m., ir pasiekė 175 mln. litų. Jos pajamos augo 6 proc. iki 638 mln. litų.
 
 
Daugiau informacijos:
Laura Bielskė
„Bitės“ atstovė ryšiams su visuomene
Tel. +37069923032
El. paštas laura.bielske@bite.lt