EMMA HAMILTON: koncertas Vilniuje – nuostabi Prancūzijos šventė!
 
      Mūsų laukia nuostabus reginys! Tikros prancūzų kultūros, jos elegancijos, įstabaus muzikalumo, nepriekaištingo stiliaus, subtilios erotikos šventė!
      Ją mums padovanos prancūziškojo šansono ir bliuzo perlas, nuostabi dainininkė ir dainų autorė, turinti kino žvaigždės išvaizdą, o siela ir balsu lyginama su Edit Piaf ir Patricija Kaas – neprilygstamoji Emma Hamilton, lydima savo mini ansamblio!
 
      Gegužės 18 dieną, 19 val. jaukioje PIANO.LT salėje (Trakų g. 9/1) 200 laimingųjų galės mėgautis puikiu, užburiančiu, dinamišku ir nuoširdžiu muzikiniu pasirodymu, kuris atskleis tikrąją Prancūzijos širdį, kokią matėme Godaro ir Leliušo filmuose, vaidinant Ž. P. Belmondo, M. Gabenui, Ivui Montanai, Alenui Delonui, Ani Žirardo, Žiuljetai Binoš, kurios nuostabų erotišką aromatą įkvėpėme su pirmaisiais tikrais prancūziškais kvepalais „CLIMAT“ ir „FIDJI“, visa tai, apie ką dainavo Edit Piaf, Seržas Ginsburas, Žilberas Beko ir kiti XX a. didieji juodaodžiai bliuzo dainininkai!
      Tai DIDIS koncertas! Nepraleiskite jo!
 
Gegužės 17 dieną, puikiame „SHANTI“ restorane (Pylimo g. 22/Trakų g. 1) įvyks pusiau uždaras vakaras-koncertas. Kai kurie norintys galės dalyvauti, prieš tai kreipęsi į restorano administraciją.
 
      Primename, kad Emma Hamilton niekada neabejojo kokią profesiją pasirinkti, nes nuo vaikystės ją lydėjo muzika. Būdama mažutė ir gulėdama lopšyje scenoje, klausė savo tėvų, profesionalių muzikantų, atliekamų kūrinių.
 
         „Nuo 5 metų mokiausi groti pianinu ir norėjau tapti muzikante“, – sako Emma.
Būdama 15-os metų klausė Edit Piaf. Tai periodas, kai muzika Emmos gyvenime užima svarbiausią vietą. Emmos motina – prancūzė. Du kartus  metuose dainininkė lanko savo giminaičius prancūzus. Prancūzų kalba ir muzika jos kūriniuose atsirado natūraliai ir tikslingai.
 
      Šiuo metu Emma Hamilton yra pripažinta džiazo atlikėja. Svarbu priminti, kad jos sutartis su ABC ir debiutinis albumas „La musique“ atvėrė dainininkei neribotas galimybes. Praėjus 3 savaitėm po  pasirodymo,  albumas atsidūrė ARIA džazo kūrinių 10-ko viršuje. „Mano savaitgalių  pasirodymai suplanuoti 8 mėnesius į priekį“, – sako dainininkė. „Aš daug keliauju. Ir nemanau, kad kada nors nuo to pavargsiu“. Dainininkė koncertavo kartu su superžvaigžde Natali KOUL, dalyvavo palaikymo turnė po Europą su Toniu Emanueliu ir turnė po šalį su Amerikos džiazo duetu Paka ir Petti. „Dalis mano kūrinių parašyti anglų, o kita dalis – prancūzų kalbomis“, – sako 26-erių metų atlikėja.
 
 
Susitikimas su geriausiu, šiuo metu, prancūziškojo šansono ir bliuzo atlikimu,  jau ne už kalnų!
Bilietai į vienintelį Emmos Hamilton koncertą gegužės 18 d. 19 val. PIANO. LT (Trakų g. 9/1) parduodami visose bilietai.lt kasose.
Visa informacija bendradarbiavimui ir išankstiniam bilietų užsakymui tel.: +370 618 01331.
Iki pasimatymo puikiame koncerte!