Ekraniečiai apdovanojo sportiškiausius “Senvagės” mokyklos moksleivius
Ekraniečiai apdovanojo sportiškiausius “Senvagės” mokyklos moksleivius
Trys Panevėžio “Ekrano” futbolininkai – Rytis Pilotas, Tadas Kauneckas ir Kornelijus Timofejevas, su treneriu Valdu Dambrausku priešakyje apsilankė “Senvagės” pagrindinėje mokykloje. Ekraniečių misija tapo medalių įteikimas dvi dienas trukusios mokyklinės olimpiados nugalėtojams.
Mokyklai vadovaujantis Kazimieras Armonavičius teigė besidžiaugiantis, kad „Ekranas” sutiko prisidėti prie skambiausio olimpiados akordo – medalių įteikimo. Direktorius taip pat sakė, kad puikiai pamena ir šią mokyklą baigusius ekraniečius.
„Turime tradicinį renginį, kurį kas du metus kartojame. Tai tradicinė mažoji mūsų olimpiada. Šiais metais ji jau penktoji, taigi tradicijos gyvuoja jau dešimt metų. Baigiantis mokslo metams norisi nors trumpam primiršti mokslus ir pratęsti sportines šios mokyklos tradicijas. Olimpiada vyksta mūsų sporto aikštyne, išsirenkame sporto šakas, kurios vaikams įdomios. Rungtims ruošiamės visus du metus, ir štai po dviejų varžybų dienų turime apdovanojimus. Nemanau, kad kažkas laiko pyktį, jei liko paskutinis. Sporte visada taip būna” – sakė Senvagės pagrindinės mokyklos direktorius Kazimieras Armonavičius
„Svečiuose šiandien buvo futbolo klubo „Ekranas” futbolininkai. Keletas iš jų – buvę mūsų mokyklos mokiniai, kurie tikrai pagyvino olimpiados uždarymo šventę. Mūsų vaikams labai smagu gauti medalius iš dabartinių futbolininkų, čempionų.” – apie medalių įteikime dalyvavusius ekraniečius kalbėjo direktorius.
„Puikiai atsimenu Rytį Pilotą. Jis ir mokykloje buvo šaunus sportininkas ir, ko gero, per tuos metus ne vieną medalį yra čia užsikabinęs ant kaklo. Taip pat Tadas Kauneckas. Aš jį pats mokiau fizikos. Šaunus berniukas buvo, tik tiek, kad šiandien pamačiau, jog mane jis labai stipriai praaugęs jau. Aš džiaugiuosi savo buvusiais mokiniais, kad jie atranda savo vietą sporte ir gyvenime” – prisiminimais apie šią mokyklą baigusius ekraniečiais dalijosi Kazimieras Armonavičius
fkekranas.lt pakalbino ir šios mokyklos mokinius, dabar šalies čempionams atstovaujančius Tadą Kaunecką ir Rytį Pilotą. Žaidėjai tvirtino, kad mokyklinių laikų dar nepamiršo.
„Malonu, kad vaikams suteikėme laimės ir džiaugsmo. Manau, jiems smagiau, kai medalius teikia sportininkai. Malonu sugrįžti į savo mokyklą, nors ją baigiau jau daugiau nei prieš dešimt metų. Mokytojų dauguma jau pasikeitę, bet dar radau pažįstamų.” – apie sugrįžimą į mokyklą kalbėjo Tadas Kauneckas
„Aišku, kad gera sugrįžti. Šiek tiek jau esu pasiilgęs tų mokyklos sienų. Aplankyti mokyklą ir mokytojus tikrai smagu. Kai čia mokiausi man irgi teko sudalyvauti tokioje olimpiadoje. Atsimenu, kad labai patikdavo varžytis su mokyklos draugais. O kai nugalėtojus pasveikinti ateina ekraniečiai, tai šventė vaikams tikrai didelė. Kai man mokykloje kabindavo medalius dar nesitikėjau, kad po kurio laiko medalius kabinsiu jau aš pats” – įspūdžius papasakojo Rytis Pilotas.