Edmundas Seilius: dainuosiu tai, kas miela širdžiai
 
LIETUVOS MUZIKŲ SĄJUNGA
Asociacija, Gedimino pr. 32-2, 01104 Vilnius, (8 5) 212 1615, +370 686 14 066, e-mail: info@muzikusajunga.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190749274
                                                                                                                       
 
Pranešimas žiniasklaidai
2013 m. gegužės 16 d.
                 Gegužės 19 d. muzikinių popiečių klubas „Susitikimai Vilniaus rotušėje” kviečia sekmadienio popietę praleisti kartu su operos solistu Edmundu Seiliumi. Plačiai Lietuvoje ir užsienyje koncertuojantis, pagrindines tenoro partijas įvairių šalių teatruose rengiantis dainininkas Rotušėje pasirodys kartu su vienu talentingiausiu jaunosios kartos dirigentu tituluojamu batutos ir fortepijono maestro Vytautu Lukočiumi.
                  „Sekmadienio susitikimą su klausytojais įsivaizduoju kaip jaukų ir betarpišką pabuvimą kartu su širdžiai artima muzika ir šiltais žmonėmis. Įtemptoje dainininko dienotvarkėje dainuoti tai, ką nori pats, kas miela ir artima sielai, neretai tampa savotiška prabanga, kurią šiame koncerte sau leisiu” – prisipažino dainininkas Edmundas Seilus.
                 Vienas iš populiariausių Lietuvos solistų-tenorų, išgarsėjęs ne tik savo akademine veikla, bet ir sėkmingais pasirodymais muzikiniuose televizijos projektuose. Prof. Vytauto Juozapaičio mokinys, vėliau JAV stažavęsis ir dirbęs E. Seilius yra poliglotas – kalba ir dainuoja lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, prancūzų bei lenkų kalbomis. E. Seilius yra sukūręs vaidmenų Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro, Kauno muzikinio teatro bei „Bohemiečių” grupės spektakliuose, koncertuoja įvairiuose Lietuvos miestuose, nuolat dalyvauja žymių užsienio pedagogų meistriškumo kursuose.
                 Sekmadienio koncerte-susitikime „Tenoras – skamba išdidžiai” klausytojai tradiciškai galės iš arčiau susipažinti su popietės herojumi Edmundu Seiliumi, drąsiausieji – užduoti klausimus, ar laimėti puikių prizų.             Šis koncertas uždarys ciklo „Susitikimai Vilniaus rotušėje” sezoną, kuriame jau koncertavo ir su publika bendravo tenoras Merūnas Vivulskis, perkusijos virtuozas Pavelas Giunteris, kompozitorius Giedrius Kuprevičius ir kiti.
                 Renginio pradžia – 16 val.
 
 
.
 
Kontaktinis asmuo:Justė Tankevičiūtė
Mob. tel. +370 656 89866; juste@muzikusajunga.lt