Didžiausio savanorystės renginio metu globojami vaikai susipažins su origamio ir kaligrafijos technikomis
 
BUKIME KARTU 2013
Gegužės 25 d., beveik 100 vaikų iš penkių globos namų dalyvaus renginyje トBūkime kartu 2013″, kurį organizuoja tarptautinė bendruomenė Lietuvoje. Šiemet renginį globoja Japonijos ambasada Lietuvoje ir vaikai turės galimybę susipažinti su šios šalies kultūra.
 
Renginį organizuoja daugiau nei 150 savanorių iš užsienio ambasadų, privačių bendrovių ir viešųjų įstaigų. トDalyvaudami renginio トBūkime kartu” organizavime, dalinamės savanorystės patirtimi tarp Lietuvos ir Japonijos. Savanorystė leidžia pasirūpinti tais, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Todėl manome, kad šiems vaikams susipažinimas su japonų kultūriniu paveldu, origamio ir kaligrafijos technikų išbandymas padės ne tik susirasti naujų draugų, bet ir naujai pažvelgti į supančią aplinką”, – teigia renginio globėja ambasadorė Kazuko Shiraishi.
 
Renginys トBūkime kartu” jau vienuoliktus metus organizuojamas Vilniaus tarptautinio klubo iniciatyva. Andrius Končius, Vilniaus tarptautiniame klube veikiančio トBūkime kartu” organizacinio komiteto pirmininkas, teigia: トSavanoriavimas yra kupinas iššūkių ir reikalauja ypatingo jautrumo. Tačiau tas kas išbandė savanorystę žino, kad ši veikla suteikia unikalios patirties. トBūkime kartu” yra renginys, kuriuo siekiama suteikti globos namų auklėtiniams pasitikėjimo ir teigiamos patirties, kuri išliktų visam gyvenimui. Džiaugiamės, kad mums kasmet pavyksta šiam renginiui pritraukti įvairių rėmėjų, kurie yra neabejingi socialinės atsakomybės iniciatyvoms”.
 
Šventėje vaikai susipažins su japonų kaligrafijos ir origamio technikomis, bus gyvai pristatyta ir pademonstruota gaisrų gesinimo įranga, karinės ir policijos transporto priemonės, kriminalistikos laboratorijos įrengimai, pasirodymus atliks treniruoti policijos ir muitinės šunys. Į vaikų klausimus atsakys gaisrininkai, karininkai, policininkai, muitinės pareigūnai. Vaikai dalyvaus įvairiuose komandiniuose ir kituose žaidimuose, tokiuose kaip: castle jump, parachute, elephant feet, cup tower, crazy volley, spider web ir kt.
 
Prie renginio organizavimo prisidėjo ir jį parėmė įvairios organizacijos: Vilniaus tarptautinis klubas, Japonijos ambasada, , Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla (TTVAM), Deloitte Lietuva, COWI Lietuva, Pentland Baltic, DNB bankas,  IKI (UAB Palink), REMAX, Klaipedos pienas, Tech Pro Group, Radisson BLU, Policijos departamentas prie VRM, Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Lietuvos Respublikos muitinė, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie VRM, Lietuvos kariuomenė, JAV ambasada, Lietuvos socialinės gerovės asociacija (LSGA), BRB Consulting Development, IC Baltic Puškupušku, Oreivystes centras.
 
Renginys vyks gegužės 25 d. (šeštadienį) nuo 10.00 iki 16.00 val. トViva Green Resort” poilsio centre, esančiame Tuščiaulių kaime prie Nemenčinės (25 km. nuo Vilniaus). Atvykimo schemą rasite šioje nuorodoje http://www.vivagreenresort.lt/kaip_mus_rasti.
 
 
Papildomos informacijos teirautis: Rugilė Šablinskaitė, tel. +370 687 54313, e. paštas: giliute18@gmail.com