DIDELIO MEISTRIŠKUMO SPORTININKŲ IR JŲ TRENERIŲ PAGERBIMAS
 
2013-05-23    14:00 val.
Kūno kultūros ir sporto departamente
prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės,
Žemaitės 6, Vilnius
 
Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sportininko vardas ir ženklas suteikiamas
Gintautui Umarui – už olimpinius pasiekimus ir 50 metų jubiliejaus proga
Kūno kultūros ir sporto departamento medaliu トUŽ SPORTO PERGALES” apdovanojami:
1.              Jelena Babinina – 2013 m. Europos šaudymo iš lanko uždarųjų patalpų čempionato bronzos medalio laimėtoja
2.              Treneris – Vladas Šigauskas
Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) klasikinių šokių čempionatas
3.              Edita Daniūtė – 2013 m. pasaulio WDSF klasikinių šokių čempionato aukso medalio laimėtoja
4.              Mirko Gazzoli – 2013 m. pasaulio WDSF klasikinių šokių čempionato aukso medalio laimėtojas.
 
Kūno kultūros ir sporto departamento PADĖKOMIS apdovanojami:
 
Europos jaunimo klasikinių sportinių šokių čempionatas
5.              Dominykas Granskas – 2013 m. Europos jaunimo klasikinių sportinių šokių čempionato aukso medalio laimėtojas
6.              Kotryna Petrošiūtė – 2013 m. Europos jaunimo klasikinių sportinių šokių čempionato aukso medalio laimėtojas
7.              Treneriai – Juozas Aleksandravičius
8.              Olga Gunko
9.              Genadijus Gunko
2013 m. Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionatas
10.             Meda Blažaitytė – 2013 m. Europos jaunimo sambo čempionato svorio kategorijos iki 60 kg aukso medalio laimėtoja
11.             Silvija Prusaitytė – 2013 m. Europos jaunimo sambo čempionato svorio kategorijos iki 80 kg sidabro medalio laimėtoja
12.             Treneriai – Diana Arlauskiatė
13.             Vilius Paukštis
14.             Vilija Guzaitė – 2013 m. Europos jaunimo sambo čempionato svorio kategorijos iki 64 kg bronzos medalio laimėtoja
15.             Agnė Šlapelytė – 2013 m. Europos jaunių sambo čempionato svorio kategorijos virš 75 kg bronzos medalio laimėtoja
16.             Trenerė – Gita Čečienė
17.             Judita Petro – 2013 m. Europos jaunių sambo čempionato svorio kategorijos iki 52 kg bronzos medalio laimėtoja.
18.             Treneris – Artūras Sakas
19.             Gintarė Macytė – 2013 m. Europos jaunių sambo čempionato svorio kategorijos iki 56 kg bronzos medalio laimėtoja
20.             Treneris – Stanislovas Kulikauskas
Kūno kultūros ir sporto departamento medaliu トUŽ SPORTO PERGALES” apdovanojami:
21.             Kristina Karaliūtė – Stoliarovienė – 2012 m. pasaulio kultūrizmo čempionato bikini  rungties (ūgio kategorija iki 168 cm) bronzos medalio laimėtoja
22.             Renata Marcinkutė – 2012 m. pasaulio kultūrizmo čempionato kūno fitneso rungties (ūgio kategorija virš 163 cm) bronzos medalio laimėtoja
23.             Treneris – Arvydas Mickus
24.             Olga Grinskis – 2012 m. pasaulio kultūrizmo čempionato bikini  rungties (ūgio kategorija iki 163 cm) bronzos medalio laimėtoja
25.             Treneris – Deividas Grinskis
26.             Deividas Dubinas – 2012 m. Europos kultūrizmo čempionato klasikinio kultūrizmo rungties aukso medalio laimėtojas
27.             Treneris – Arūnas Vandys
28.             Margarita Charaim – 2012 m. Europos kultūrizmo čempionato kūno fitneso rungties aukso medalio laimėtoja
29.             Treneris – Rinaldas Česnaitis
 
Pasaulio Karate Konfederacijos (WKC) Pasaulio jaunių, jaunimo, suaugusių karatė čempionatas
30.             Laima Lebedžinskienė – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato komandinių ippon kumite ir kata rungčių sidabro medalių laimėtoja
31.             Simona Didžiokaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandinės ippon kumite ir suagusiųjų komandinės kata rungčių sidabro medalių laimėtoja
32.             Treneriai – Giedrė Gudzinevičiūtė – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato komandinės kata rungties sidabro medalio laimėtoja
33.             Edvinas Ronaitis
34.             Andželika Urbonienė
35.             Jurgita Januškaitė – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato ippon kumite ir komandinės ippon kumite rungčių sidabro medalių laimėtoja
36.             Trenerė – Laima Grižaitė
37.             Tomas Žilinskas – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato sanbon kumite rungties sidabro medalio laimėtojas
38.             Treneris – Ričardas Piepolis
39.             Rolandas Kesminas – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato ippon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas.
40.             Treneris – Kazimieras Bartkevičius
 
Kūno kultūros ir sporto departamento PADĖKOMIS apdovanojami:
41.             Bernadeta Dauparaitė – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties aukso medalio laimėtoja
42.             Armandas Bunius – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties aukso medalio laimėtojas
43.             Modestas Kuvykas – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties sidabro medalio laimėtojas
44.             Remigijus Jurgilaitis – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato ippon kumite ir komandinės ipoon kumite rungčių aukso medalių laimėtojas.
45.             Treneris – Arūnas Masalskis
46.             Dovydas Valionis – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato sanbon kumite rungties sidabro medalio laimėtojas.
47.             Treneris – Dainius Libnickas
48.             Aurimas Valujavičius – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas.
49.             Julius Žukauskas – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas.
50.             Austėja Matuzaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato sanbon kumite ir komandinės ippon kumite rungčių sidabro medalių laimėtoja, suaugusiųjų komandinės ippon kumite rungties sidabro medalio laimėtoja
51.             Justas Ardinavičius – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato ippon kumite rungties sidabro, komandinės ippon kumite rungties aukso medalių laimėtojas
52.             Treneris – Alfonsas Valuntonis
53.             Agnė Lisauskaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato sanbon kumite ir komandinės ippon kumite rungčių sidabro medalių laimėtoja
54.             Treneris – Kąstytis Stankevičius
55.             Mindaugas Vanagas – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato sanbon kumite ir komandinės sanbon kumite rungčių bronzos medalių laimėtojas
56.             Audrius Dobrovolskas – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato ippon kumite rungties bronzos, komandinės ippon kumite rungties aukso medalių laimėtojas
57.             Vaidotas Dobrovolskis – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandininės sanbon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas
58.             Eimantas Trumpa – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandininės sanbon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas
59.             Treneris – Mindaugas Ratkevičius
60.             Lukas Balsys – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandininės ippon kumite rungties aukso medalio laimėtojas
Treneris – Ričardas Piepolis (jau apdovanotas)
 
Kūno kultūros ir sporto departamento PADĖKOMIS ir SUVENYRAIS apdovanojami:
 
61.             Gabrielė Leščinskaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio biatlono 10 km rungties sidabro medalio laimėtoja
62.             Treneriai – Stanislav Sabaliauskas
63.             Ilmars Bricis
 
Kūno kultūros ir sporto departamento SUVENYRAIS apdovanojami:
 
64.             Kotryna Vitkūnaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė
65.             Treneris – Bronius Vitkūnas
66.             Šarūnas Jukna – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
67.             Adam Mikelevič – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
68.             Treneris – Marijan Kačanovski
69.             Artiom Serdiukov – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
70.             Treneris – Viačeslav Rumiancev
71.             Evaldas Baltakys – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
72.             Treneris – Aleksandras Ščekočichinas
73.             Beatričė Meiliūnaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė
74.             Treneris – Danguolė Pilkauskaitė
75.             Kristina Kazlauskaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė
76.             Rokas Pukenis – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
77.             Treneris – Algis Drūsys
78.             Vaida Kairytė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė
79.             Treneris – Stasys Dervinis
80.             Svetlana Dervinienė
81.             Julius Kardelis – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
82.             Tautvydas Strolia – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
83.             Treneris – Karolis Baltakis
84.             Stepan Terentjev – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
85.             Treneris – Igor Terentjev
86.             Aivaras Tumas – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
87.             Treneris – Audrius Santackas