Dėl statybininkų pažeistos šilumos tiekimo trasos Smolensko gatvėje daliai Naujamiesčio gyventojų ir įmonių laikinai nutrauktas šilumos ir karšto vandens tiekimas

Dėl statybininkų pažeistos šilumos tiekimo trasos Smolensko gatvėje daliai Naujamiesčio gyventojų ir įmonių laikinai nutrauktas šilumos ir karšto vandens tiekimas

Pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien, vasario 13 d.  apie 15 val. Vilniaus Naujamiesčio mikrorajone, netoli pastato, esančio Smolensko g. 19, darbus vykdanti bendrovė „Unipresta” pažeidė šilumos trasos vamzdyną. Dėl šios priežasties Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) užfiksavo stipriai padidėjusį termofikacinio vandens nuotėkį.

15.00 val. VŠT buvo priversta laikinai nutraukti šilumos ir karšto vandens tiekimą tam, kad būtų galima lokalizuoti ir suremontuoti pažeistą termofikacinio vandens vamzdyną.

Tiekimas nutrauktas 25 objektams Smolensko g. 6, 10A, 11, 13, 15, Birželio 23-osios g. 2, 4, 6, 8/2, 10A (4, 5), Statybininkų g. 1, 4, 8, Naugarduko g. 53, 55.

Šiuo metu VŠT imasi visų įmanomų veiksmų nustatant tikslią šilumos trasos pažeidimo vietą ir jo mastą, siekdama kaip galima greičiau pašalinti sukeltą avariją ir atstatyti įprastą termofikacinio vandens tiekimą vartotojams.

Kada avariją bus pašalinta – VŠT informuos vėliau, kai tik bus nustatyta tiksli jos vieta ir konkretūs trasos pažeidimai.

 

Informacija apie laikiną šilumos ir karšto vandens tiekimo nutraukimą dėl minėtos priežasties VŠT pateikia klientams skirtoje savitarnos svetainėje (www.chc.lt). Naujamiesčio gyventojai, kurie naudojasi savitarnos svetaine, apie tai bus informuoti individualiai jų nurodytais elektroninio pašto adresais.

Patirtą žalą ir nuostolius bendrovė įvertins atlikus visus avarijos padarinių šalinimo darbus.

 

 

Pagarbiai

 

Edita Sirutienė

Komunikacijos vadovė

 

 

 

Tel. +370 5 266 7133

Mob. +370 686 71280

edita.sirutiene@chc.lt

 

Jočionių g. 13,

02300 Vilnius

www.chc.lt

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119596 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>