Daugėja el. parduotuvių, kuriose pirkti išsimokėtinai su „General Financing” galima internetu realiu laiku
Pranešimas žiniasklaidai
 
 
2013 m. gegužės 21 d., Vilnius
 
Daugėja el. parduotuvių, kuriose pirkti išsimokėtinai su „General Financing” galima internetu realiu laiku
 
Finansų įstaiga „General Financing” aktyviai plečia tinklą elektroninių parduotuvių, kuriose bendrovės pirkimo išsimokėtinai paslauga teikiama internetu realiu laiku. Prieš kelis mėnesius startavusi dviejose el. parduotuvėse, šiuo metu savo paslaugas internetu „General Financing” jau teikia 6 gerai šalyje žinomose el. parduotuvėse, tokiose kaip www.pigu.lt, www.skytech.lt, www.elektromarkt.lt, www.beta.lt ir kt. Prekių pirkimo išsimokėtinai internetu apimtys auga, o bendrovės statistika rodo, kad išsimokėtinai internetu žmonės dažniausiai perka kompiuterinę įrangą, taip pat vaizdo ir garso techniką.
 
Pasak „General Financing” generalinio direktoriaus Konstantino Balakino, bendrovė siekia, kad netolimoje ateityje jos teikiama elektronine pirkimo išsimokėtinai paslauga galėtų pasinaudoti visų pagrindinių šalies elektroninių parduotuvių klientai. Tad 7 elektroninės parduotuvės – tik plėtros pradžia. „Internetas yra reikalingas ir perspektyvus kreditavimo paslaugų teikimo kanalas. Pirkdami prekę išsimokėtinai ne paprastoje parduotuvėje, o internetu, žmonės sutaupo tikrai nemažai laiko, o tai labai didelis privalumas ir patogumas, – teigia K. Balakinas. – Pavyzdžiui, visas pirkimo išsimokėtinai sandorio per „General Financing” sudarymo procesas elektroninėje erdvėje užtrunka iki 15 minučių”.
 
„General Financing” statistika rodo, kad šiuo metu išsimokėtinai internetu žmonės dažniausiai perka kompiuterinę įrangą – 34 proc. pirkusiųjų įsigijo būtent tokias prekes. 31 proc. skolinosi vaizdo ir garso technikai įsigyti, 15 proc. – mobiliems telefonams. Rečiau išsimokėtinai internetu buvo įsigyta buitinės technikos ar kitų prekių.
 
Tam, kad pirkti išsimokėtinai internetu realiu laiku žmonėms būtų dar patogiau, „General Financing” toliau tobulina pirkimo išsimokėtinai internetu įrankį, kuris netrukus bus papildytas naujais elektroninio dokumentų pasirašymo būdais, atsiras galimybė elektroniniu būdu sumokėti avansą.
 
 
Apie finansų įstaigą „General Financing”
 
Vartojimo kreditus ir pirkimo išsimokėtinai paslaugas teikianti bendrovė „General Financing”, priklausanti Prancūzijos banko „Societe Generale” grupei, yra viena iš Lietuvos pirkimo išsimokėtinai ir kreditų rinkos lyderių.
 
„General Financing” vartojimo kreditai yra teikiami daugiau nei 1000 vietų visoje Lietuvoje: 14 bendrovės klientų aptarnavimo skyrių, Lietuvos pašte ir  Lietuvos pašto „PayPost” skyriuose, „Maxima”, „Topo centro” parduotuvėse bei kitose „General Financing” ženklu pažymėtose partnerių parduotuvėse ar paslaugų teikimo vietose. „General Financing” turi virš 180 tūkstančių klientų.
 
„General Financing” yra pirmoji Lietuvoje vartojimo kreditų bendrovė įsivertinusi, ar paslaugas gyventojams teikia pagal atsakingo skolinimo principus.
 
Bendrovė „General Financing” priklauso Lietuvos vartojimo lizingo ir kredito asociacijai, kuri vienija finansų įmones, siekiančias įtvirtinti profesionalaus vartojimo kreditų paslaugų teikimo standartus, įgyvendinti atsakingo skolinimo politiką, tobulinti vartojimo kreditų veiklos teisinę aplinką.
 
„General Financing” yra asociacijos „Investuotojų forumas” narė. „Investuotojų forumas” yra virš 40 šalies investuotojų vienijanti verslo asociacija. Jos nariams yra keliami griežti reikalavimai, jie privalo laikytis aukštų verslo etikos standartų bei būti socialiai atsakingi.
 
Daugiau informacijos – www.gf.lt . 
 
Bendraukite su mumis:
Facebook’e – http://www.facebook.com/GeneralFinancing
Twitter – http://twitter.com/GFLithuania
Pasiūlymai ir idėjos: http://idejos.gf.lt/