Branduolinio saugumo seminaras ir praktiniai užsiėmimai
 
Š. m. birželio 18 d. Vilniuje Užsienio reikalų ministerija ir Japonijos integruotas paramos branduoliniam neplatinimui ir branduoliniam saugumui centras, bendradarbiaudamas su JAV Energetikos departamento Nacionaline branduolinio saugumo administracija ir Europos Komisijos Jungtiniu tyrimų centru, rengia seminarą トBranduolinio saugumo ir neplatinimo iššūkiai”. Jį taip pat remia Japonijos ir JAV ambasados Vilniuje.
Seminare bus kalbama apie branduolinio neplatinimo ir branduolinio saugumo svarbą ir aktualius šios srities klausimus, dalyviai pasidalys gerosios praktikos pasiekimais.
Birželio 20 d. Branduolinio saugumo kompetencijos centras ir seminaro organizatoriai surengs praktinius užsiėmimus, skirtus radiacijos kontrolei Lietuvos pasienyje.
Abiejuose renginiuose dalyvaus Lietuvos ir užsienio ekspertai, įskaitant Užsienio reikalų ministerijos, radiacinės saugos, muitinės, sienos apsaugos ir teisėsaugos institucijų atstovus, kurių darbas susijęs su branduoliniu saugumu ir neplatinimu. Tikimasi, kad šie renginiai žymiai prisidės prie branduolinio saugumo ir neplatinimo sustiprinimo Lietuvoje.