Birželį į Vilnių svečius kvies vieno ryškiausių šiuolaikinių tapytojų A. Gražio paroda
 
Birželio ir liepos  mėnesiais Vilniaus miesto svečiai galės išvysti vieno ryškiausių šiuolaikinių Lietuvos tapytojų Audriaus Gražio paveikslų ekspoziciją. Ji veiks prie pat Katedros aikštės įsikūrusiame prabangiame viešbutyje トKempinski Hotel Cathedral Square”.
 
“Džiaugiuosi, kad buvau pakviestas pristatyti savo kūrinius šiame moderniame ir originaliame viešbutyje. Esu įsitikinęs, kad šiais laikais meno kūriniai turėtų būti eksponuojami ne tik tradicinėse vietose, kaip meno galerijos ar centrai, bet turėtų būti prienami platesnei bei įvairaus pobūdžio bei interesų publikai. Džiugu, kad “Kempinski” viešbučio vadovybė plėtoja garbingas meno mecenatystės tradicijas. Ši dinamiška viešbučio aplinka puiki erdvė skatinti dialogą su meno kūriniais bei paskatinti domėjimąsi menu” , –  teigia A. Gražys.
Ši iniciatyva yra projekto トMeno mėnuo 2013″, kurį vykdo トKempinski” viešbučiai, įsikūrę Centrinėje Europoje, dalis. Nuo šių metų kovo iki rugsėjo viešbučiai skirtingose šalyse visuomenei pristato rinktinius vietinius menininkus ir jų darbus, tarp kurių patenka ryškiausi šiuolaikiniai tapybos, skulptūros ir fotografijos meno vardai. Projektas jungia tokias Europos sostines, garsėjančias savo kultūriniu paveldu, kaip Bratislava, Budapeštas, Sofija, Praha ir kt.
 
トKempinski Hotel Cathedral Square” svečiai Audriaus Gražio tapytus paveikslus turės galimybę pamatyti kiekvieną dieną nuo 9.00 iki 19.00 val. tuo metu laisvose viešbučio konferencijų salėse, iš anksto suderinus susitikimo laiką telefonu. Taip pat ieškantiems išskirtinių meno darbų bus suteikta galimybė juos įsigyti.
 
トMums didelė garbė, kad tokio žymaus menininko kaip Audrius Gražys darbai papuoš “Kempinski Hotel Cathedral Squareヤ. Tikime, kad menas – tai gyvenimo būtinybė, o ne papildinys, todėl ši paroda – tai  tik pirmas žingsnis tampraus bendradarbiavimo su Lietuvos menininkais link. Ateityje planuojame eksponuoti Lietuvos menininkų darbus ir kituose “Kempinskiヤ viešbučiuose. Šis bendradarbiavimas naudingas ne tik meno atstovams, bet ir į Lietuvą atvykstantiems svečiams, juk tik per meno išraiškas ir patirtis galime giliau pajausti ir suprasti krašto kultūrą, vertybes, požiūrį.  Todėl mūsų užduotis – ir toliau skatinti kultūrinį dialogą tarp miesto svečių ir vietos bendruomenės, meno atstovų”, – teigia Noel Attard, トKempinski Hotel Cathedral Square” direktorius. 
 
Audrius Gražys – vienas įdomiausių ir ryškiausių šiuolaikinių Lietuvos tapytojų. Jo darbai pasižymi savita išraiška, intensyvia emocija ir išradingomis technikomis, Menotyrininkai šio menininko darbus apibūdina kaip daugiasluoksnius, poetiškus, atspindinčius nuolat besikeičiančias mintis,  spinduliuojančius energija ir primenančius indų mandalas.
 
A. Gražys yra surengęs daugiau negu trisdešimt individualių parodų. Jo darbai buvo eksponuojami daugiau nei penkiasdešimtyje grupinių parodų žymiose meno galerijose ne tik Lietuvoje, bet ir Danijoje, Suomijoje, Brazilijoje, Vokietijoje, Portugalijoje, Belgijoje, JAV, Didžiojoje Britanijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir kt.
 
 
2003 m. Portugalijos prezidentas Jorge Sampaio Audrių Gražį apdovanojo Portugalijos Respublikos garbės ordinu už nuopelnus. Taip pat menininkas yra pelnęs įvairių apdovanojimų tarptautiniuose tapybos simpoziumuose ir trienalėse.
 
Prabangių viešbučių tinklas トKempinski” palaiko idėją, kad menas atspindi Europos kultūrą ir išlieka viena iš pagrindinių jos vertybių. Todėl トKempinski Hotel Cathedral Square” propaguoja mintį, kad, pasirenkant kelionės tikslą, didelis dėmesys turi būti skiriamas ir to miesto ar šalies menui atrasti. Vienas iš トKempinski” viešbučių tikslų yra atkreipti tiek svečių, tiek vietinių gyventojų dėmesį į kultūros paveldą ir stebinantį bei nuolat besikeičiantį vietinį meną.
 
 
Daugiau informacijos:
Birutė Leimontaitė
トKempinski Hotel Cathedral Square”
Pardavimų ir rinkodaros vadovė
Tel.: +370 5 220 1165
Mob.:  +370 610 88094
El.p.: birute.leimontaite@kempinski.com