“Baltic Aviation Academy” pristato Aviacijos vadybą Lietuvos mokyklose
Pranešimas spaudai
2013 m. gegužės 15 d.
Aviacijos mokymo centras „Baltic Aviation Academy” pristato jungtinę pilotavimo ir aviacijos vadybos bakalauro studijas turo po Lietuvos mokyklas metu. Per mėnesį buvo aplankyta 20 mokymo įstaigų Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Prienuose, Birštone, Trakuose, Visagine.
Jungtinė studijų programa yra skirta studentams, norintiems įgyti piloto licenciją ir aukštąjį aviacijos vadybos išsilavinimą ir vienu metu pradėti karjerą globalioje, dinamiškoje bei nuolat augančioje aviacijos srityje.
„Prezentacijos metu dažniausiai teko susidurti su moksleivių nuomone, kad aviacija ar pilotavimas yra tolygu kosmonautikai, kad tai yra profesija išrinktiesiems, sveikata turi būti nepriekaištinga, o studijos be galo sunkios. Po mūsų apsilankymo daugelis pradėjo svarstyti apie savo galimybes aviacijos sektoriuje, kadangi tai yra plataus diapazono galimybių ir dinamiškos aplinkos studijos, kurios dėl savo unikalumo leidžia studentams būti paklausiems darbo rinkoje. Po 3,5 metų studijų kiekvienas gali realizuotis vienoje iš greičiausiai besivystančių rinkų, naudodamasis turimomis kompetencijomis ir žiniomis”, – komentavo Dovilė Riabčiukienė, „Baltic Aviation Academy” projektų vadovė.
Aviacijos kompanijų atliktos rinkos analizės rodo, jog per artimiausius 20 metų aviacijos rinkoje prireiks apytiksliai 460 000 pilotų, t. y. apie 23 000 specialistų kiekvienais metais. Vien Europoje iki 2031 m. yra planuojamas 100 900 naujų komercinės aviacijos pilotų poreikis.
„Pilotu norėjau tapti jau nuo mažens, tačiau apie aviacijos vadybos bakalauro studijas, suderintas su pilotavimo kursu, sužinojau tik prezentacijos Jono Basanavičiaus gimnazijoje metu. Susidomėjęs dalyvavau „Baltic Aviation Academy” organizuotoje atvirų durų dienoje Kauno Dariaus ir Girėno aerodrome, kur sužinojau apie įvairias studijavimo galimybes aviacijos srityje Lietuvoje bei užsienyje ir gavau daug naudingos informacijos apie darbą, kuris yra vienas perspektyviausių pasaulyje. Taip pat buvo be galo įdomu iš arti pamatyti lėktuvus, su kuriais skraidyti mokosi studentai. Manau, tai paveiks mano tolimesnį apsisprendimą studijuoti šioje srityje”, – pasakojo Jonas Norvidas, Jono Basanavičiaus mokyklos mokinys.
„Baltic Aviation Academy” pradinėje pilotų mokykloje šiuo metu mokosi studentai iš  Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Tadžikistano, Olandijos, Kazachstano, Malaizijos, Italijos, Libijos, Tanzanijos, Slovėnijos ir Baltarusijos. Priėmimas į Aviacijos vadybos studijų programą bus vykdomas bendrojo priėmimo į Lietuvos universitetus metu.
 
 Apie ,,Baltic Aviation Academy” 
„Baltic Aviation Academy” yra apmokiusi daugiau kaip 15.000 aviacijos specialistų. Įmonė teikia orlaivių įgulų mokymus, konsultavimo paslaugas, taip pat pradinio skrydžio kursus privataus piloto licencijai gauti. Mokymai vyksta mokymo centre Vilniuje arba treniruoklių centruose visoje Europoje. „Baltic Aviation Academy” išduodami kursų baigimo pažymėjimai galioja Europos Sąjungoje, Ukrainoje, Kazachstane, Kirgizijoje, Tadžikistane, Baltarusijoje, Izraelyje, Afganistane ir Brazilijoje. Įmonės klientų geografija – nuo Skandinavijos ir Vakarų Europos šalių iki NVS valstybių, Artimųjų Rytų, Pietų Amerikos bei Indijos regionų. „Baltic Aviation Academy” yra Lietuvos aviacijos verslo įmonių grupės „Avia Solutions Group” dalis.
Kontaktai:
Apie ,,Baltic Aviation Academy”: www.balticaa.com
Kontaktinis asmuo Natalja Chrustaliova 
Komunikacijos projektų vadovė
Tel.  +370 696 53992
El. paštas n.chrustaliova@balticaa.com
 
Prisijunkite prie mūsų:
Facebook: https://www.facebook.com/BalticAviationAcademy
Twitter: https://twitter.com/BalticAAcademy
LinkedIn: http://www.linkedin.com/groups/Baltic-Aviation-Academy-3887713
Youtube: http://www.youtube.com/user/marketingbaa