Apdovanoti telefoninius sukčius sulaikę pareigūnai
 
LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS
VIEŠŲJŲ RYŠIŲ SKYRIUS
Kodas 18860146   Šventaragio g. 2, LT- 01510 Vilnius   Tel. (8~5) 271 8820   Faks. (8~5) 271 83 60  www.vrm.lt
 
PRANEŠIMAS SPAUDAI                                                                                   2013 m. gegužės 27 d. 

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje vykusios iškilmingos ceremonijos metu pagerbti pareigūnai, operatyviai sulaikę elektroninės bankininkystės ir asmens duomenis išviliojusius bei kyšį siūliusius telefoninius sukčius. Ministro Dailio Alfonso Barakausko padėkomis apdovanoti šeši Vilniaus apskrities policijos pareigūnai bei įtariamuosius sulaikyti padėjusi liudytoja. 
 
トDėkoju Jums už tai, kad sąžiningai atlikote savo pareigą ir pademonstravote moralinį tvirtumą, taip išreikšdami pagarbą Lietuvos valstybei ir jos žmonėms. Esate pavyzdys, kaip turi dirbti pareigūnai”, – ceremonijos metu sakė ministras D. A. Barakauskas. 
 
Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą vidaus reikalų ministras apdovanojo  Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Patrulių rinktinės patrulius Giedrių Garunkštį, Veroniką Jasevičienę,  Liną Markevičiūtę, Michailą Puškarenko bei VPK Kelių policijos valdybos pareigūnus Alseksandrą Kieseliovą ir Deimantą Paveliūną.
 
Už pilietiškumą, aktyvų talkinimą policijai, užkertant kelią nusikaltimams bei padedant juos atskleisti, ministro D.A.Barakausko padėka buvo įteikta įvykio liudininkei.  
 
Gegužės 21 d. po persekiojimo sulaikyti įtariamieji, siekdami išvengti  baudžiamosios atsakomybės už sukčiavimą, pareigūnams siūlė 10 tūkst. Lt, vėliau siūlomą sumą padidino net iki 80 tūkst. Lt. Daugiau informacijos apie įvykį rasite čia:
http://www.policija.lt/index.php?id=20402)

  Daugiau informacijos:
  Vidaus reikalų ministerijos
  Viešųjų ryšių skyrius
  Tel. 85 2717132; el. p. vrm@vrm.lt