Alytaus AVPK įvykių suvestinė

Alytaus AVPK įvykių suvestinė

 

 

2019-02-12

Pradėti ikiteisminiai tyrimai

Vasario 12 d. apie 15 val. 20 min. Alytuje, Jurgiškių g., moteris (g. 1965 m.) pastebėjo, kad sugadinus buto durų užraktą, iš buto pavogti auksiniai ir sidabriniai papuošalai. Nuostolis – 1265 eurai.

Vasario 12 d. į Alytaus apskr. VPK kreipėsi vyras (g. 1973 m.), kad vasario 4 d. Alytuje, Vilties g., išgertuvių metu, buvo pavogtas mobiliojo ryšio telefono aparatas „Samsung Galaxy S8 plius“. Nuostolis – 400 eurų.

Vasario 10 d. apie 9 val. 50 min. Alytaus r., Krokialaukio sen., Santaikos k., Varanausko g., pastebėta, kad sugadintas reklaminis agitacinis plakatas, priklausantis partijai „Tėvynės Sąjunga“. Nuostolis – 62 eurai.

Vasario 12 d. apie 8 val. 15 min. Alytaus r., Geistarukų k., policijos pareigūnams vedant moterį (g. 1964 m.) (pagal teismo sprendimą reikalinga buvo pristatyti į Kauno psichiatrinę ligoninę) į tarnybinį automobilį, pastaroji pradėjo priešintis ir išsitraukusi dujų balionėlį papurškė Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus tyrėjui (g. 1972 m.) į veidą. Pareigūnas dėl akių nudegimo, suteikus med. pagalbą, išleistas gydytis ambulatoriškai. Moteris uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Vasario 12 d. apie 7 val. 20 min. Alytaus r., kelio Antaklanis-Jieznas-Alytus-Merkinė 44 km, automobilis „Land Rover Defender 90“, vairuojamas tarnybos metu uniformuoto blaivaus Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuoto pėstininkų bataliono kario (g. 1995 m.), nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Per eismo įvykį nukentėjo automobilio vairuotojas, kuris dėl juosmens slankstelių lūžio paguldytas į ligoninę.

Vasario 12 d. apie 20 val. 30 min. Lazdijų r., Šeštokų sen., Krosnėnų k., Beržų g., konflikto metu, vyras smurtavo prieš kitą vyrą (g. 1976 m.). Įtariamasis iš įvykio vietos pasišalino.

Pagarbiai,

Eglė Kačinskienė 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

komunikacijos grupės vyresnioji specialistė

Tel. (8 700) 65 614

El. p. egle.kacinskiene@policija.lt

www.policija.lt

www.facebook.com/Lietuvos.policija

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Jotvingių g. 8, LT-62116 Alytus, Lietuva

 

 

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui – informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it’s attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119596 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>