Akcija “Šioje šalyje nėra vietos šešėliui”
 
 
Kviečiame Jus į antrą kartą Lietuvoje organizuojamą akciją “Šioje šalyje nėra vietos šešėliui”, kuri vyks gegužės 31 d., 8-9 val. Vilniuje, Biržuose, Kaune, Utenoje ir kituose Lietuvos miestuose bei birželio 1 d. Klaipėdoje.
 
Šiais metais akciją, skirtą puoselėti šalies gerovę ir didinti piliečių sąmoningumą apie トšešėlio” daromą žalą Lietuvos ekonomikai, organizuojame Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse. Akcija Lietuvos darbdaviams ir darbuotojams priminsime, kiek praranda Lietuvos vaikai dėl neskaidraus verslo ir neatsakingų asmenų veiklos.
 
Akcijoje dalyvaus Lietuvos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.
 
Akcijos organizatoriai: skaidraus verslo iniciatyva トBaltoji banga” ir asociacija トInvestors’ Forum”. Akciją remia  jaunimo organizacija トKurkime Lietuvai”, pilietinė iniciatyva トBaltosios pirštinės”, Valstybinė mokesčių inspekcija ir kt. Plačiau: www.baltojibanga.lt/ ir https://www.facebook.com/baltojibanga?fref=ts
 
Kviečiame tapti akcijos dalimi, įamžinti iniciatyvą ir žinia apie トšešėlinio” verslo žalą pasidalyti su savo skaitytojais!
 
Daugiau apie akciją, skrajučių dalijimo vietas ir dalyvius klauskite Andželikos Rusteikienės, tel.: +370 624 57 394, el. p.: andzelika@investorsforum.lt
 
________________________________________
Kristina Karnickaitė
Junior account executive/Jaunesnioji projektų vadovė
                  
UAB “Integrity PRヤ
Šv. Ignoto g. 5,
Vilnius 01144, Lithuania
T: +370 616 89310
F: +370 5 268 5133
kristina@integrity.lt
www.integrity.lt