Akcija “635 balandžiai”
 
Kaune skleidėsi sparnai
 
Šiandien Kaune į spontanišką akciją rinkosi neabejingi Lietuvos ateičiai piliečiai. Taikaus pilietinio protesto išraiška tapusi akcija prie fontano Laisvės alėjoje “635 balanžiai” surinko gausų žmonių būrį. Prie akciją įkvėpusio jaunimo, Vytauto Didžiojo, ISM bei Kauno technologijų universitetų studentų būrio jungėsi praeiviai, žymūs miestiečiai ir Laikinosios sostinės svečiai. Nešini balandžiais šiandien jie pademonstravo, kad jiems ne tas pats, kokioje Lietuvoje gyvensime. Kad jauniems žmonėms, jaunam verslui, eksportuojančiai, kuriančiai ir versliai Lietuvai  yra svetima vokelių ir šešėlinių susitarimų, postų dalybų sistema. Akciją paremti susirinko žmonės, tikintys, kad verslumo politiką, inovacijas bei kitas svarbias valstybės gyvenimo sritis turi kuruoti ne politiniai statytiniai, o pripažinti savo srities profesionalai. Todėl šiandien 635 balandžiai ištiesė sparnus Kaune prašydami nepaversti ilgalaikių Lietuvos verslo perspektyvų vienadieniais politiniais žaidimais.
 
Vienas akcijos organizatorių Jurgis Valiukevičius (17), nors pats dar mokosi mokykloje, sakė negalįs ramiai stebėti, kas vyksta Lietuvoje. Nesuvokiąs kaip XXI a. galima dalinti postus savo draugams ir bičiuliams, griaunant efektyviai veikiančią ir inovatyvią struktūrą. Jurgis sako žinąs daug bendraamžių, kurie neplanuoja palikti Lietuvos ir savo ateitį bei verslą jau yra įkūrę arba ruošiasi kurti čia, savo šalyje.
 
Akcijos organizatoriai nori padėkoti visiems, atėjusiems išskleisti sparnus ir parodyti, kad yra veržlūs  ir aktyvūs visuomenės nariai, branginantys laisvę ir tikisi, kad kuo daugiau žmonių aktyviau įsitrauks į mūsų Valstybės gyvenimą savo darbais bei idėjomis.
 
 
Iniciatyvinė grupė “ŠALIN RANKAS NUO VERSLIOS LIETUVOS”:
 
Sigitas Žvirblis
Martynas Visockas
Paulius Valatkevičius
Lina Tolvašaitė
Povilas Levišauskas
Vladas Lašas
Justinas Lasevičius
Tadas Langaitis
Neringa Kuolalytė
Daumantas Dvilinskas
Evaldas Činga
Linas Čereška
Marius Binkevičius
Darius Abromaitis
Jurgis Valiukevičius