2013-05-23 paros įvykių suvestinės apžvalga Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje
 
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Kauno apskrityje pradėta ikiteisminių tyrimų – 46; iš jų: vagystės – 23 (vagystės iš gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų – 3; kitos vagystės – 18, autotransporto vagystės – 2), smurtas artimoje aplinkoje – 3, rasta žmonių lavonų – 2, sukčiavimai – 0, nusikalstamos veikos, susijusios su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis – 0, eismo įvykiai su nukentėjusiaisiais – 4, papirkimai – 0, plėšimai – 2, pasipriešinimai valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui – 0, valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens įžeidimai – 0, nužudymai – 0; areštinėje uždaryti asmenys – 36.
 
Vagystės
Laikotarpiu nuo gegužės 22 d. 21.30 val. iki gegužės 23 d. 11 .00 val. Kaune, Partizanų g., pavogtas piliečio M. K. (gimusio 1991 m.) automobilis トBMW X5″ (2004 m. laidos). Padaryta 35 000 Lt žala.
Tyrimą atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.
 
Gegužės 23 d. 7.30 val. Kauno r., Noreikiškėse, Šiltnamių g., pilietis A. K. (gimęs 1971 m.) pastebėjo, kad pavogtas jo automobilis トHonda Prelude” (1989 m. laidos). Padaryta 1 200 Lt žala.
Tyrimą atlieka Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai.
 
Laikotarpiu nuo gegužės 22 d. 18.00 val. iki gegužės 23 d. 8.00 val. Kaune, Saulės g., išdaužus įmonei priklausančio automobilio トVW Passat” dešinės pusės priekinių durelių lango stiklą, iš automobilio pavogtas originalus multimedijos įrenginys. Padaryta 5 000 Lt žala.
Tyrimą atlieka Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai.
 
Eismo įvykiai
Gegužės 23 d. apie 6.50 val. Kaune, Kovo 11 -osios g., ties namu Nr. 20, į kelią iš šalia jo esančios teritorijos įvažinėjo automobilis トCitroen Jumper”, vairuojamas piliečio P. L. (gimusio 1975 m.), kuris kirsdamas šaligatvį, susidūrė su iš dešinės pusės šaligatviu važiavusiu dviračiu, vairuojamu piliečio V. Š. (gimusio 1981 m.). Eismo įvykio metu sužalotas dviratininkas, kuris pristatytas į gydymo įstaigą.
Tyrimą atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.
 
Gegužės 23 d. apie 13.20 val. Kaune, S. Žukausko g. nuo Savanorių pr. link P. Lukšio g. važiavo automobilis トAudi A4″, vairuojamas piliečio R. J. (gimusio 1965 m.), kuris ties Statybininkų g. 7A namu partrenkė ir sužalojo per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją iš dešinės pusės ėjusį pėsčiąjį R. B. (gimusį 1949 m.), kuris dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.
Tyrimą atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.
 
Gegužės 23 d. 15.44 val. Kaune, Tunelio g. nuo K. Baršausko g. link M. K. Čiurlionio g. važiavo automobilis トRenault Master”, vairuojamas piliečio R. G. (gimusio 1965 m.), kuris sukdamas į dešinę, į Radvilėnų pl., susidūrė su ta pačia kryptimi važiavusiu dviratininku T. U. (gimusiu 1976 m.), kuris dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.
Tyrimą atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.
 
Gegužės 23 d. apie 15.00 val. Jonavoje, Prezidento g. ir Birutės g. sankryžoje mažametis, vairuodamas dviratį, išvažiavo į pagrindinį kelią ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu トOpel Astra”, kurį vairavo pilietis V. J. (gimęs 1982 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo mažametis, kuris pristatytas į gydymo įstaigą.
Tyrimą atlieka Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai.
 
Kiti įvykiai
Gegužės 23 d. apie 9.40 val. Kauno r., Batniavos sen., Paštuvos k., įmonės darbuotojas M. M. (gimęs 1954 m.) atlikdamas elektros stulpo ir atramos atskyrimo darbus, kartu su elektros stulpu nukrito ant žemės ir susižalojo. M. M. paguldytas į gydymo įstaigą.
Tyrimą atlieka Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai.