2013-05-15 paros įvykių suvestinės apžvalga Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje
 
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
2013-05-16
 
Kauno apskrityje pradėta ikiteisminių tyrimų – 50; iš jų: vagystės – 22 (vagystės iš gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų – 2; kitos vagystės – 20, autotransporto vagystės – 0), smurtas artimoje aplinkoje – 5, rasta žmonių lavonų – 5, sukčiavimai – 2, nusikalstamos veikos, susijusios su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis – 2, eismo įvykiai su nukentėjusiaisiais – 1, papirkimai – 0, plėšimai – 1, pasipriešinimai valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui – 0, valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens įžeidimai – 0, nužudymai – 0; areštinėje uždaryti 44 asmenys.
 
Plėšimai
Gegužės 15 d. į Kauno aps. VPK Kauno m. Centro PK kreipėsi Latvijos pilietis R. B. (gimęs 1976 m.), kuris pareiškė, kad gegužės 9 d. apie 14.00 val. Kaune, Vytauto pr., autobuse, trys jaunuoliai, grasindami jo 2001 m. gimusiam sūnui peiliu, atėmė mobiliojo ryšio telefoną. Padaryta 500 Lt žala.
Tyrimą atlieka Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai.
 
Sveikatos sutrikdymas
Gegužės 15 d. 6.20 val. į gydymo įstaigą iš Kauno, Pašilės g., buto, pristatytas ir dėl durtinės žaizdos nugaroje gydomas ambulatoriškai E. T. (gimęs 1991 m.), kuris paaiškino, kad išgertuvių metu jį sužalojo pažįstamas vyriškis.
Tyrimą atlieka Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai.
 
Vagystės
Gegužės 15 d. apie 13.40 val. Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., parduotuvėje sulaikyta pilietė V. A. (gimusi 1991 m.), kuri bandė pasišalinti iš parduotuvės nesumokėjusi už 2 poras moteriškų medžiaginių batelių. Apžiūros metu pas V. A. rastas galvos aksesuaras, kuris pavogtas iš kitos parduotuvės, nuo manekeno galvos. Padaryta 237,90 Lt žala. V. A. uždaryta į areštinę.
Tyrimą atlieka Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai.
 
Laikotarpiu nuo gegužės 14 d. 21.00 val. iki gegužės 15 d. 8.00 val. Kaune, V. Krėvės pr., išdaužus pilietės B. B. (gimusios 1959 m.) automobilio トMersedes Benz” kairės pusės galinio lango stiklą, iš automobilio pavogta navigacija, vairo oro pagalvė, priekinių sėdynių apdailos ir odinė striukė. Padaryta 4 400 Lt žala.
Tyrimą atlieka Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai.
 
Gegužės 15 d. apie 8.30 val. pastebėta, jog Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno g., iš įmonės patalpų pavogtas motorinis pjūklas, dvi vaizdo stebėjimo kameros ir trys signalizacijos pulteliai. Padaryta 3 260 Lt žala.
Tyrimą atlieka Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.
 
Sukčiavimai
Gautas pilietės A. Ch. (gimusios 1949 m.) pranešimas, kad gegužės 14 d. apie 14.30 val. jai į namų telefoną paskambinęs vyras, prisistatęs policijos darbuotoju, apgaulės būdu išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis. Vėliau moteris sužinojo, kad iš jos banko sąskaitos paimta 4 000 Lt.
Tyrimą atlieka Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai.
 
Eismo įvykiai
Gegužės 15 d. apie 18.00 val., kelio Jonava-Kėdainiai-Šeduva 4 km., ties įvažiavimu į Ragožių k., motoroleris, vairuojamas piliečio J. F. (gimusio 1995 m.), sukdamas į kairę, susidūrė su priešpriešais atvažiuojančiu automobiliu トAudi 80″, vairuojamu piliečio R. J. (gimusio 1984 m.). eismo įvykio metu nukentėjo motorolerio vairuotojas J. F. ir su juo važiavusi nepilnametė, kurie dėl patirtų sužalojimų pristatyti į gydymo įstaigą.
Tyrimą atlieka Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai.
 
Kiti įvykiai
Gegužės 15 d. 15.15 val. Kėdainiuose, Šėtos g., geležinkelio pervažoje, krovininis traukinys, valdomas mašinisto A. Č. (gimusio 1960 m.), partrenkė ir mirtinai sužalojo per pervažą ėjusį, šviečiant draudžiamam garsiniam raudonos spalvos šviesoforo signalui, A. K. B. (gimusį 1961 m.).
Tyrimą atlieka Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.